Сталь СТ3СП

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Сталь Ст3сп відносять до розряду конструкційних видів. Також за класифікацією вона представлена серед  вуглецевих різновидів, що пов'язано з її складом і особливостями виготовлення. Якість  - звичайна. Використовують цей вид сталі для створення зварних і незварних конструкцій, які призначені для функціонування при температурі вище за нуль. Цей вид сталі відноситься до часто використовуваних, оскільки призначають для виготовлення тих виробів, які  експлуатуються в середовищі плюсових температур. Також ця сталь добре піддається динамічним діям, що є перевагою усіх спокійних видів сталі. Щодо вартості, то  дешевим цей матеріал назвати важко.

Найменування цієї сталі вказує, що в її складі значний об'єм займає вуглець. Його відсотковий вміст  від 0,14 до 0,22%, а призначення - збільшення міцності фериту, що лежить в основі будь-якої сталі. Також у сплаві присутні кремній, марганець, нікель, сірка, фосфор, хром, азот, мідь і миш'як.

Назва сталі має досить просту розшифровку: Ст - це скорочення слова "сталь", цифра - умовна доля об'єму вуглецю в сплаві. А букви "сп" визначають приналежність до виду спокійних. Окрім спокійної сталі існує також напівспокійні ("пс") і киплячі ("кп").

Зварювання для цієї сталі доступне без обмежень, не вимагає підігрівання для обробки і подальших температурних впливів після зварних робіт .

Матеріали по темі
Сталь 0 Сталь СТ2КП Сталь СТ2СП Сталь СТ3КП Сталь СТ4КП Сталь СТ6ПС