Труба безшовна холоднодеформована

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Труби сталеві безшовні холоднодеформовані ГОСТ 8734 78 виготовляються зі спеціального складу сталі, що забезпечує  відповідність необхідним стандартам якості та створює певні переваги їхнього застосування.

Труби круглої форми - серія класичного прокату. Такі труби застосовуються в Україні для транспортування рідин, включаючи зріджений газ, водяну пару та газову суспензію. Як правило, труби сталеві безшовні холоднодеформовані ГОСТ 8734 75 виготовляються зі стандартної вуглецевої сталі, що дозволяє здешевити дану серію металопрокату.

Труби сталеві безшовні холоднодеформовані ГОСТ 8734 75 і 78 - різновиди металевих труб. Вони застосовуються практично в усіх галузях народного господарства, а також у сфері декорування приміщень та меблевій промисловості.

Переваги сталевих труб:
  • Універсальність. Труби використовуються практично в усіх сферах побутової й професійної діяльності людини, трубопроводи з таких матеріалів можна застосовувати в різних типах будівель для транспортування практично будь-яких рідин і газоподібних речовин.
  • Абсолютна герметичність. Таке устаткування використовують для прокладання комунікацій закритого типу, що вимагають захисту від заповітрювання. Холоднодеформовані системи забезпечують максимальний захист від кисню і газів.
  • Великий сортамент. Сучасний ринок сантехнічного устаткування може запропонувати величезну кількість різновидів труб,  які мають відмінності за способом виготовлення, довжиною, діаметром, призначенням і технічними характеристиками.
  • Міцність. Метал - жорсткий і щільний матеріал, він не схильний до розширення при взаємодії з гарячими речовинами, тобто такі деталі стійкі до ушкоджень механічного, біологічного й хімічного характеру. Крім того, стандартами №8734 75 і 8733 74 передбачаються деякі  різновиди, які здатні працювати з найбільш агресивними речовинами.
  • Здатність витримувати перепади температур та великі навантаження. Маючи високу температуру плавлення та щільну структуру, такі труби, якщо, звичайно, їх параметри відповідають ГОСТ 8734 78 і 75, нормально функціонують і в морози.

Завдяки тому, що ця продукція безшовна, вона краще витримує робоче навантаження і підвищення тиску, оскільки не має ослабленних ділянок - стиків.

Матеріали по темі
Труба безшовна гарячодеформована Труба водогазопровідна (ВГП) Труба електрозварна прямошовна Труба профільна квадратна Труба профільна прямокутна