Розроблено компанією robota.ua спеціально для компанії АВ Метал Груп
Кар’єрні можливості

Компанія АВ метал груп - успішна команда висококласних фахівців. Наша компанія постійно прагне до управлінського розвитку і просуванню свого бізнесу на більш конкурентоспроможний рівень на ринку металопрокату України.

Наші співробітники є цінним і важливим фактором для довгострокового успішного бізнесу ТОВ «АВ метал груп». Основні цілі кадрової політики Компанії - це формування команди однодумців, які будуть віддані Компанії і зможуть брати участь в розробці і реалізації стратегії її розвитку,а також надання широких можливостей для кар'єрного і професійного зростання всередині Компанії.

Ми пропонуємо цікаву і динамічну роботу в дружньому колективі, придбання системних навичок в роботі, можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання, гідну оплату праці.

Якщо Ви вважаєте себе професіоналом, Вам подобаються цікаві завдання і Ви здатні працювати на результат, надсилайте своє резюме за адресою: hr_personal@avmg.ua або зв’яжіться з нашим відділом управління персоналом за телефоном: +38 (056) 794-55-24.

Надіслані Вами резюме будуть оперативно розглянуті в рамках відкритих вакансій Компанії або ми їх внесемо до активної бази даних для участі в майбутніх конкурсах на вакансії.