Львів

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Львів, філія 1

м. Львів, вул. Навроцького, 1

Львів, металобаза 4

м. Львів, вул. Навроцького, 1

Львів, металобаза 3

м.Львів, вул.Конюшинна, 30

Львів, металобаза 2

м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 302

Металопрокат і металобази у Львові

Мережа компанії представлена майже у всіх регіонах країни. В адміністративних центрах і торгово-промислових містах розташовані наші відділення: 3 металобази - у Львові. Ви можете придбати балки, швелери, труби, арматуру, металовироби, кріплення, профнастил, електроди, дріт, сітку, сталь, листи, куточки і інші види металопрокату у Львові та містах області.

Металобази прайс Львів

Адресу металобази ви можете дізнатися на сайті або в онлайн-чаті. Наш консультант зорієнтує Вас у вартості металопрокату та наявності асортименту. Цю інформацію Ви також можете дізнатися в прайсі металобази. Його можна замовити на сайті, вказавши контакти для зворотного зв'язку і місце розташування металобази у Львові.

Металопрокат ціни Львів

Купуючи продукцію металопрокату, наші клієнти можуть скористатися додатковим сервісом з доставки вантажів. Ми також надаємо послуги з попередньої обробки металу. Дізнайтеся детальну інформацію про ціни на продукцію і послуги прямо зараз. Для цього завантажте прайс на сайті.