uploader

Компанія “АВ метал груп” займає лідерську позицію на ринку металопрокату в Україні, має широку мережу металобаз по всій країні. Металобаза у Львові - це великий простір, розширені зони для в'їзду транспорту, комфортні місця очікування для клієнтів та великі обсяги складських запасів. Металопрокат у Львові представлений широкою асортиментною лінійкою.

Сьогодні нові металосервісні центри (МСЦ) працюють на всій території України, і у Львові в тому числі. Це об'єкти оновленого формату з сучасним підходом, виваженим облаштуванням та обслуговуванням європейського зразка. Металосервісні центри відрізняються від звичайних металобаз розширеним спектром надання послуг первинної обробки металу. Однак на сайті ми називаємо МСЦ металобазами, бо це слово більш знайоме користувачам. В кожному МСЦ компанії можна замовити послуги з металообробки.

Металобаза Львова забезпечена повним асортиментом металопрокату, який підтримується в постійній наявності. Якість і великий вибір товару, увага й індивідуальний підхід до кожного клієнта, професіоналізм співробітників і сучасне ставлення до ведення бізнесу забезпечує лідерство компанії в Україні.

Асортиментна лінійка чорного металопрокату представлена широко - можна знайти всі потрібні в будівництві матеріали. Купити арматуру, холоднокатаний листовий прокат та лист г/к, сталеві труби, сортову продукцію, оцинковані сітки та металевий дріт можна на вигідних для споживача умовах. Ми пропонуємо не тільки чорний метал - на металобазі також є оцинкований металопрокат та нержавіючий металопрокат. Завантажте прайс 2022 року, якщо ви хочете ознайомитися з розцінками на опт і роздріб. Вартість вказана за метр, кг, тонну.

Види металопрокату на металобазі у Львові

Розширення вже існуючих потужностей та відкриття нових виробництв дозволяє значно підвищити обсяги матеріалів власного виробництва на ринку: арматури, круглого та листового прокату, труб та сортопрокатної продукції, сітки та металопрофілю. Металопрокат Львова налічує ці та багато інших позицій у продажу.

  1. Ми виготовляємо труби, круглі та профільні, різних поперечних перерізів. Продукція повністю відповідає всім вимогам та нормам чинних стандартів, має якість європейського зразка, підтверджену відповідними сертифікатами.
  2. Низьковуглецевий дріт випускається в “АВ метал груп” з катанки українських та зарубіжних брендів. Цвяхи та металева сітка виготовляються з готового дроту. Всі матеріали проходять ретельні випробування на високотехнологічних верстатах, що гарантує їхню міцність та надійність. Металобаза у Львові надає можливість купити сітку-рабицю, кладочну, каніліровану, зварену сітку та секційні огорожі за цінами виробника.
  3. Просічно-витяжні листи, які виготовляє компанія, також присутні в асортименті металосервісного центру. Вони користуються неабияким попитом і використовуються в різних сферах діяльності.
  4. Завдяки власному виробництву профнастилу в Україні, “АВ метал груп” пропонує товар за вигідною для споживача ціною. Компанія є одним з провідних виробників профільованих листів, металочерепиці, металосайдингу, стінових панелей, ЛСТК профілю.

Ціни на металопрокат у Львові

В інтернет-магазині “АВ метал груп” можна дізнатися, скільки коштує прокат та де розташована металобаза у Львові. Прайс на металопрокат можна завантажити на сторінці нашого сайту - він містить дуже докладний список товарів, з різними типами цін та пропозицій. Потрібний асортимент та великі обсяги товарів на складі підтримуються у постійній наявності. Можна придбати сталевий прокат, зібравши замовлення в одному місці – таким чином знижується вартість доставки та скорочуються її терміни. Актуальні ціни на металопрокат у Львові, а також повну інформацію про додаткові послуги ви завжди знайдете на нашому сайті.

Транспортування металу по Львову та області, а також по всій Україні, компанія здійснює самостійно, завдяки наявності власного автопарку. У розпорядженні “АВ метал груп” є машини вантажопідйомністю від 2-х до 20-ти тонн.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Львові

Купити металопрокат на металобазі у Львові можна на вигідних умовах. Окрім продажів безпосередньо на торговій точці, продаж також здійснюється онлайн. Потрібно заповнити форму замовлення в інтернет-магазині, вибрати зручний спосіб оплати та доставки. Зібравши замовлення в одному місці, ви можете суттєво заощадити на доставці. Купити метал на металобазі Львова та будь-якого іншого регіону можна, скориставшись нашими спеціальними пропозиціями, а також накопичувальною системою знижок для постійних клієнтів компанії.

Також ми можемо виконати обробку металу на індивідуальні замовлення. Клієнтам пропонується перелік послуг: газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробка на стрічкопильному устаткуванні. Ці роботи виконуються строго за технічним завданням і у чітко сплановані терміни.