Покрівельні і стінові матеріали

АВ метал груп - велика та незалежна торгова компанія в Україні

Покрівельні матеріали із профільованих сталевих листів мають високі експлуатаційні характеристики та користуються підвищеним попитом у сучасному будівництві. З тонколистової сталі виготовляють профнастил, металочерепицю, а також стінові матеріали, що використовуються для облицювання стін та фасадів.

На фабриках і заводах покрівельний матеріал виготовляють із оцинкованої сталі, яка піддається профілюванню на прокатних станах та штампуванню. На останньому етапі вироби можуть покривати шаром полімерів, які забезпечують додатковий захист та надають поверхні естетичного вигляду. Металеві покрівельні матеріали мають мінімальну товщину листів, що забезпечує легку вагу конструкції, тому для перекриття не потрібно посилення кроквяної системи.

При будівництві та ремонті будівель активно використовуються продукти металевого профілю. Наприклад, гофрована дошка може слугувати основою для навісу, для дахів житлових та побутових будівель. Також профлист часто використовується для альтанки, з нього виготовляються стіни та дахи таких конструкцій.

Види покрівельних матеріалів

Найкращий варіант для перекриття даху з кутом понад 15 градусів - це вироби з оцинкованої листової сталі. Сучасні покрівельні матеріали дозволяють створити легку, надійну та красиву покрівлю, яка прослужить багато років. Покрівля з металопрофілю легко транспортується та монтується, а також має бюджетну вартість.

Компанія випускає покрівельні та стінові матеріали у великій різноманітності. У нашому асортименті представлені такі види продукції:

  • Стіновий профнастил з оцинкованої листової сталі з полімерним покриттям має невелику висоту та прямокутну форму профілю
  • Покрівельний профнастил - відрізняється більшою висотою хвилі та, як правило, має трапецієподібну форму профілю
  • Несучий профнастил - найміцніша категорія, здатний витримувати високі навантаження. Він має максимальну жорсткість, найбільшу висоту хвилі та складну форму профілю, завдяки чому використовується як каркасна основа для стін
  • ВСК - внутрішні стінові касети. Це сучасний будівельний матеріал, що виконує роль допоміжної системи та оздоблення стінових конструкцій
  • Металочерепиця - покрівельний матеріал із холоднокатаної листової сталі, профільованої методом холодного штампування. Металочерепиця покривається полімерним шаром, що забезпечує красу виробу та захищає від корозії.

Завод покрівельних матеріалів виробляє металочерепицю та профнастил, а також стінові матеріали, такі як стінові касети й сендвіч-панелі. Всі ці продукти виготовляються за схожими технологіями. Матеріали дуже практичні у використанні, мають високу міцність і бюджетну вартість. Покрівельні матеріали від виробника можна придбати на металлобазах компанії "АВ метал груп".

Ціни на покрівельні матеріали в Україні

Купити покрівельний матеріал для даху можна за різною ціною.  Для такої товарної категорії як покрівельні матеріали вартість може залежати від розміру, товщини листів, висоти гофра та інших особливостей. "AB метал груп" виробляє різноманітні продукти з профільованих листів і пропонує товари за вигідною вартістю. Ви можете завантажити на покрівельні матеріали прайс, в якому знайдете актуальну інформацію щодо цін, або переглянути ціни на цікаву для вас продукцію безпосередньо на сайті.

Для продукції покрівельні матеріали вартість вказується за лист або квадратний метр. Ціни на матеріали також залежать від обсягу закупівлі. Ми здійснюємо продаж виробів для покрівлі оптом та в роздріб.

Купити покрівельні матеріали в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір продукції з листової сталі. Можливість купити покрівельні матеріали є у кожному з наших підрозділів. У прайсі металобази можна дізнатися актуальні ціни. "АВ метал груп" надає своїм клієнтам вигідні умови. Ви можете придбати покрівельний матеріал за цінами від виробника.

Покрівельні та стінові матеріали купити можна онлайн. Інтернет магазин покрівельних матеріалів та металопрокату компанії "АВ метал груп" має  широкий асортимент продукції. Онлайн-замовлення - це дуже зручно, незалежно від вашого розташування. Ми здійснюємо доставку металу до будь-якого населеного пункту.