Івано-Франківська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Івано-Франківськ, філія

м. Івано-Франківськ, вул.Автоливмашівська, 2А

Коломия, металобаза-1

м. Коломия, вул. Карпатська, 121

Рогатин, металобаза

м. Рогатин, вул. Галицька, 126 Л

Надвірна, металобаза

м. Надвірна, вул. Рамішвілі, 8

Косів, металобаза

м. Косів, с. Смодна, вул. Незалежності, 53А / 5

Нижній Вербіж, металобаза

Коломийський р-н, с. Нижній Вербіж, вул. Українська, 2 Д

Коломия, металобаза

м. Коломия, вул. Симоненко, 2б

Калуш, металобаза

м. Калуш, вул. Козоріса, 2

Долина, металобаза

м. Долина, вул. Богдана Хмельницького 49

Делятин, металобаза

пгт. Делятин, вул. 16 Липня, 225
1
2

Металопрокат і металобази в Івано-Франківській області

Металлобаза Ивано-Франковск
Металобази нашої компанії мають оптимальне розташування в кожному регіоні. Наприклад, 12 металобаз в Івано-Франківській області розташовані в містах з найбільшою активністю запитів. У кожному підрозділі розгорнутий асортимент. Ви можете купити балки, швелери, електроди, труби, сітки, сталь, листи, кріплення, профнастил, арматуру, куточки, дріт й інші різновиди металопрокату в Івано-Франківській області.

Металобази прайс Івано-Франківськ

Дізнатися докладний опис металопрокату можна на нашому сайті в спеціальних розділах про продукцію. Ми також надаємо послуги вантажоперевезення. Детальну інформацію про повний спектор товарів та послуг можна дізнатися, замовивши прайс металобази, після заповнення анкети. Якщо вам необхідно дізнатися точну адресу металобази, зверніться за допомогою в чат нашої онлайн-консультації. Наш співробітник допоможе зорієнтуватися в асортименті підрозділів Івано-Франківська та Івано-Франківської області.

Металопрокат ціни Івано-Франківськ

Продукцію металопрокату ми надаємо за оптовими та роздрібними цінами. Також ви можете скористатися сервісом передпродажної обробки металу та послугами вантажоперевезень. Ми пропонуємо вигідні умови доставки в будь-яку точку України та враховуємо індивідуальні особливості запитів наших покупців. Для того щоб обрати металлобазу в Івано-Франківську, Крихівцях, Городенці, Делятині, Долині, Калуші, Коломиї, Нижньому Вербіжі, Косові, Угринові, Рогатині, можна завантажити прайс на сайті нашої компанії.