Штуцер

Штуцер конічний SMS Штуцер конічний SMS
Ціна від 45 грн.
Штуцер конічний Штуцер конічний
Ціна від 24 грн.
Штуцер різьбовий Штуцер різьбовий
Ціна від 77.5 грн.
Штуцер різьбовий SMS Штуцер різьбовий SMS
Ціна від 81.5 грн.

Штуцер нержавіючий має широку сферу застосування. Його використовують у будівництві при прокладанні водо- та газопровідних мереж трубопроводів. Крім того, завдяки властивостям нержавіючої сталі він виступає як запчастина виробничого обладнання на харчових та хімічних комбінатах.

Коли виконується монтаж житлових комунікацій, часто вдаються до приєднання додаткових відгалужень та підключення до магістралей. У таких випадках використовують штуцер шланговий нержавіючий. Даний вид запірної арматури дозволяє здійснювати швидке складання та демонтаж окремих частин трубопровідної мережі, що значно полегшує ремонт та обслуговування.

Антикорозійна стійкість штуцера з нержавіючої сталі забезпечує його тривалу експлуатацію. Він виявляє високу міцність при взаємодії з хімічно-агресивними речовинами, тому часто використовується у хімічній та харчовій галузях.

Характеристики та види штуцера

Штуцер із нержавіючої сталі під шланг використовується для підключення різних пристроїв до трубопроводу. Наприклад, функціональні ємності, акумулятори, лічильники, насоси та інше вимірювальне обладнання. В інтернет-магазині запірної арматури "АВ метал груп" можна придбати штуцери шлангові нержавіючі з марок сталі AISI 304 та AISI 316 та інші види запірної арматури. У нашому асортименті представлений штуцер із харчової нержавійки та штуцер із нержавіючої сталі під шланг різних розмірів. Виробництво продукції регулюється міжнародними стандартами якості. Встановлюються основні технічні характеристики різьбових штуцерів за DIN 11851 та SMS.

Стандарти регулюють характеристики виробів:

  • Умовний діаметр від DN 10 до DN 200 мм
  • Рівень температурного режиму – від -60°С до +600°С
  • Марки сталі – AISI 304 та AISI 316
  • Тип з'єднання – зварювання, різьблення

Ціни на штуцер в Україні

Ціна у штуцера залежить від його розмірів та характеристик. Дуже велику роль у ціноутворенні грає марка сталі. Точність обробки та якість використовуваної сировини також впливають на вартість матеріалів. Проте якісніша продукція забезпечує міцність і надійність з'єднань. Тому має сенс заплатити більше, щоб купити якісні товари. У матеріалу штуцер під шланг нержавіючий дуже важливими характеристиками є рівень тиску та діапазон температур, з якими може працювати виріб.

Купити штуцер в АВ метал груп

Інтернет-магазин "АВ метал груп" веде продаж запірної арматури онлайн. Компанія пропонує широкий асортимент товарів, з яким можна ознайомитись на сайті в каталозі продукції. Купити нержавіючі штуцери онлайн можна, заповнивши форму замовлення, вибравши зручний спосіб оплати та варіант доставки або самовивозу. Також можна купити запірну арматуру в одному із наших підрозділів в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, Черкасах. Компанія надає постійним клієнтам додаткові знижки.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура