Сітка металева

Сітка металева
Для зв’язку з нами: 0 800 30 33 70 з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Сітка металева найчастіше застосовується в будівництві, для армування бетонних конструкцій, цегляної кладки, стінок залізобетонних, перекриттів, фундаментів різних споруд та дорожніх покриттів. Також кладочна сітка застосовується для стяжок і бетонних підлог, при штукатурних роботах і для обшивки трубопроводів.   Крім того вона є незамінним елементом у промисловості, сільському господарстві, виробництві огорож, кліток для птахів і тварин. Купити сітку металеву та огорожі виробництва “АВ метал груп” можно в усіх регіонах країни.

сетка
Виробництво сітки

Сітки та огорожі “АВ металл групп” виготовляються на сучасному обладнанні із застосуванням новітніх  технологій. Металеві сітки мають естетичний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні характеристики. Ми пропонуємо  широкий асортимент якісних матеріалів за доступною ціною.

Купити сітку

Купити металеву сітку та іншу продукцію “АВ металл групп” можна у всіх регіонах України на наших роздрібних металобазах та оптових філіях.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію фахівців і оформити замовлення на придбання сітки металевої або систем огородження, зверніться за номерами телефонів, вказаних на нашому сайті.

Адреси де можна замовити сітку металеву
Оберіть регіон
Оберіть місто