Сітка металева

Сітка металева
Для зв’язку з нами: 0 800 30 33 70 з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Сітка металева найчастіше застосовується в будівництві, для армування бетонних конструкцій, цегляної кладки, стінок залізобетонних, перекриттів, фундаментів різних споруд та дорожніх покриттів. Також кладочна сітка застосовується для стяжок і бетонних підлог, при штукатурних роботах і для обшивки трубопроводів.   Крім того вона є незамінним елементом у промисловості, сільському господарстві, виробництві огорож, кліток для птахів і тварин. Купити сітку металеву та огорожі виробництва “АВ метал груп” можно в усіх регіонах країни.

сетка

Виробництво сітки

Сітки та огорожі “АВ металл групп” виготовляються на сучасному обладнанні із застосуванням новітніх  технологій. Металеві сітки мають естетичний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні характеристики. Ми пропонуємо  широкий асортимент якісних матеріалів за доступною ціною.

Сітка кладочна

Сітку кладочну виготовляють з низьковуглецевого арматурного прокату ХДАП (холоднодеформований арматурний прокат) класу В500С та дроту ВР, діаметрами - від 2,2 до 6 мм. У виробництві використовують  метод контактного точкового зварювання хрестоподібних з'єднань.

Найчастіше сітка кладочна використовується у будівництві, майже на всіх етапах - від закладання фундаменту до обробки. Найчастіше використовують сітку для армування бетону, цегляної кладки, залізобетонних конструкцій з ненормованою міцністю та дорожніх покриттів.

Придбати будівельну сітку виробництва “АВ метал груп” можна з наступними розмірами:

 • отвори - від 50х50мм до 200х300мм;
 • розмір карти може виготовлятись під замовлення клієнта;
 • діаметр - від 2.2 до 6 мм на вимогу замовника.

Купити арматурну сітку можна за вигідною ціною, зробіть замовлення на нашому сайті.

Сітка рабиця 

Сітка рабиця - плетений сталевий виріб,  який застосовують у виробництві огорож та зведенні парканів. Використання рабиці досить активне  у виробництві, будівництві, побуті та сільськогосподарському секторі

Основними перевагами сітки рабиці є економічність,  рентабельність та мінімізація трудових затрат. Застосування цього матеріалу в якості огорожі дозволяє досить естетично та в короткі сроки відокремити великі за площею ділянки. Сітка для огорож має відмінні експлуатаційні характеристики та можливість повторного застосування.  

У виробництві сітки рабиці використовують сталевий дріт круглого перетину. 

Компанія “АВ метал груп” пропонує наступні види сітки рабиці:

 • сітка рабиця з цинковим покриттям, яке захищає метал від корозійних пошкоджень і дозволяє використовувати матеріали в умовах підвищеної вологості;
 • сітки без покриття  найкраще підходять для експлуатації в посушливому кліматі — їх виготовляють на замовлення;
 • сітки з покриттям цинку та ПВХ покриваються високоякісним імпортним полімером, який виявляє високу морозостійкість, не тріскається та не вигорає на сонці.

На сайті компанії можна купити сітку оптом і в роздріб.

Сітка канілірована 

Виробництво канілірованої сітки відбувається методом  перпендикулярного переплетення оцинкованих та попередньо рифлених прутків дроту. Матеріал поставляється у вигляді прямокутних  карт, шириною до 2,0 м і довжиною до 3,0 м.

Вартість  рифленої сітки повністю відповідає її головним перевагам - зносостійкість та міцність  матеріалу підтверджуються тривалим терміном використання.  

Компанія “АВ метал груп” пропонує наступні види продукції власного виробництва:

 • оцинковані сітки з дроту з антикорозійним покриттям із цинку;
 • не оцинковані сітки, які виготовляються на замовлення клієнта.

Купити сітку металеву можна з наступними параметрами

 • отвори - від 20х20 мм до 100х100 мм;
 • діаметр дроту  - від 2,5 мм до 5 мм.
Системи огородження 

Компанія “АВ металл групп”  виробляє системи огородження зі сталевого дроту з цинковим та порошково-полімерним покриттям.

Ми пропонуємо продукцію з найоптимальнішим співвідношенням якості та ціни. Сьогодні найкращою заміною звичним кованим парканам є зварні секційні системи огородження.

У виробництві використовують сталевий оцинкований дріт з порошково-полімерним покриттям. Такі огородження мають тривалий термін експлуатації, вони міцні та стійкі до негативного впливу середовища.

Рифи (вигини) дроту та метод точкового зварювання забезпечують жорсткість конструкції та зменшують просідання отворів. Надійну міцність огорожі надають сталеві прути різних діаметрів (від 3 до 6 мм).

Компанія “АВ метал груп” пропонує оцинковані або оцинковані з порошково-полімерним покриттям системи огородження з наступними розмірами:

 • отвори  - 50х200 мм;
 • діаметр дроту  - від 3 мм до 6 мм;
 • розміри секції - 1х2,5 м, 1,2х2,5 м, 1,5х2,5 м, 2х2,5 м та індивідуальні під замовлення;
 • стовпи розміром 60х40 мм, висотою 2-2,5 м;
 • комплекти кріплення - пластина та болт.
Купити сітку

Купити металеву сітку та іншу продукцію “АВ металл групп” можна у всіх регіонах України на наших роздрібних металобазах та оптових філіях.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію фахівців і оформити замовлення на придбання сітки металевої або систем огородження, зверніться за номерами телефонів, вказаних на нашому сайті.

Адреси де можна замовити сітку металеву
Оберіть регіон
Оберіть місто