Саморізи по металу

Фільтр
Ціна
Кількість
Склад не обрано, оберіть склад відвантаження
Оберіть область та місто, а потім склад відвантаження
 • Вінницька область
  25
 • Волинська область
  12
 • Дніпропетровська область
  23
 • Житомирська область
  16
 • Закарпатська область
  4
 • Запорізька область
  4
 • Івано-Франківська область
  13
 • Київська
  27
 • Кіровоградська область
  9
 • Львівська область
  27
 • Миколаївська область
  8
 • Одеська область
  13
 • Полтавська область
  15
 • Рівненська область
  14
 • Сумська область
  6
 • Тернопільська область
  10
 • Харківська область
  14
 • Хмельницька область
  18
 • Черкаська область
  13
 • Чернівецька область
  7
 • Чернігівська область
  10
Спочатку дешевше Спочатку дорожче
Найменування Ціна
Гвинт самонарізний пофарбований з шестигр.гол. з шайбою+прокладка 4,8х19 RAL 6020 (уп. 6000 шт) Уточнити ціну
Гвинт самонарізний пофарбований з шестигр.гол. з шайбою+прокладка 4,8х19 RAL 6020 (уп. 5000 шт) Уточнити ціну
Гвинт самонарізний пофарбований з шестигр.гол. з шайбою+прокладка 4,8х19 RAL 8017 (уп. 4 800 шт) Уточнити ціну
Більше видів продукції "Саморізи по металу" на інших складах по Україні
Найменування Ціна
Саморізи по металу

Самонарізи - це вид кріпильних виробів, який відрізняється функцією створення різьблення при закручуванні. За формою вони схожі на шурупи, мають загострений стрижень з різьбленням, на іншому кінці якого розташована головка. Цей вид кріплення можна вкрутити за допомогою викрутки або іншого інструменту без попереднього просвердлювання основи.

На ринку у великій різноманітності представлені саморізи виробництва України та Європи. Цей вид кріплення має високий попит. Особливо широко він використовується під час виконання монтажних робіт. За допомогою цих кріпильних виробів можна швидко вирішити ряд завдань у будівництві, ремонті, при встановленні меблів та інших об'єктів.

"АВ метал груп" пропонує широкий асортимент будівельного кріплення. Ви можете купити саморізи оптом від виробника на металобазах компанії.

Характеристики та види саморізів

Сучасне будівельне кріплення виготовляють із спеціально обробленої сталі, яка має підвищену міцність та захищена від корозії. Досить часто застосовують саморіз оцинкований, його покриття може мати сталевий або золотистий колір. Також виробляються спеціальні саморізи з нержавійки, вони мають особливий попит у промисловості, оскільки нержавіюча сталь стійка до корозії та впливу агресивних середовищ.

Серед великої різноманітності видів кріплення складно не заплутатися. Їх відмінності стосуються форми, особливостей сплаву, довжини та ширини, значення яких вказується в мм. Характеристики виробів визначають їх застосування, насамперед це стосується їхньої конструкції.

Саморізи по дереву мають широке розташування різьбового кроку, це дозволяє елементу зачепитися за пористу структуру основи, а загострений кінець забезпечує м'яке входження без кришення волокон. Варто відзначити, що різні види деревини мають відмінності в щільності, це важливо враховувати при виборі кріплення. Найбільш універсальними кріпленнями є конструкційні саморізи, їх можна застосовувати до будь-якої породи дерева.

Саморізи по металу відрізняються частим і коротким різьбленням. Ці характеристики - єдина схожість виробів такого призначення, оскільки інші властивості сильно відрізняються. Насамперед це стосується форми головки. Розрізняють такі види кріплення та їх застосування.

 • Саморіз шестигранний підходить для фіксації конструкцій до металевої основи без попереднього свердління.
 • Саморіз з круглою головкою допомагає плавному розподілу тиску та використовується для монтажу більш делікатних матеріалів.
 • Саморіз з потайною головкою - найкраще підійде для прикріплення м'яких та дерев'яних елементів до основи металопрофілю. Потайні саморізи - оптимальний варіант при монтажі покрівлі, навісів та фасадів будівлі.
 • Саморіз з плоскою головкою відрізняється варіативністю розташування. Головка може перебувати на поверхні або бути потопленою у полотно основи.

Ціни на саморізи від виробника в Україні

У товару саморізи ціна може залежати від розміру, наявності додаткового покриття та інших особливостей.

Щоб дізнатися, які діють на саморізи ціни в Україні, важливо розуміти який саме тип кріплення вам необхідний. Вартість саморізи можуть мати різну у різних виробників. Це пов'язано з якістю використовуваної сировини та технологією виробництва.

Для такого виду кріплення як саморіз ціна встановлюється за кілограм, кількість штук в одній упаковці залежить від довжини, товщини та конструкційних особливостей виробу.

Купити саморізи в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір металовиробів. Можливість купити саморізи та інше кріплення є в кожному з наших підрозділів. У прайсі металобази можна дізнатися розцінки, що діють. "АВ метал груп" надає своїм клієнтам вигідні умови. Ви можете купити саморізи оптом недорого.

Асортименти компанії - це широкий вибір кріплень з різних металевих сплавів. Ви можете вигідно купити саморізи: нержавійка та кріплення з цинковим покриттям мають конкурентну вартість.

Будівельне кріплення, зокрема, саморізи купити можна онлайн. Це дуже зручно, незалежно від вашого розташування. Ми надаємо покупцям можливість купити саморізи в інтернет-магазині з доставкою в будь-який населений пункт.

У компанії діють різні типи цін на опт та роздріб. Для постійних клієнтів пропонується накопичувальна система знижок, також ви можете купити саморізи оптом в Україні за низькою ціною.


Дивіться також
Лист холоднокатаний
Лист холоднокатаний
Товщина, мм 3,0
Розкрій, мм 1250х2500
Ціна: вiд 494.70 грн
Труба ДСТУ 3262
Труба ДСТУ 3262
Діаметр, мм 50,0
Товщина стінки, мм 4,0
Ціна: вiд 46.30 грн
Лист нержавіючий холоднокатаний
Лист нержавіючий холоднокатаний
Примітка 2B
Товщина, мм 8,0
Ціна: вiд 541.00 грн
Труба нержавіюча електрозварна профільна
Труба нержавіюча електрозварна профільна
Розмір, мм 120х60
Стінка, мм 4,0
Ціна: вiд 27.00 грн
Труба алюмінієва кругла
Труба алюмінієва кругла
Стінка, мм 3,0
Довжина, м 6,0
Ціна: вiд 23.00 грн
Стовпи для огорожі
Стовпи для огорожі
Довжина, м 2
Товщина стінки, мм 1,5
Ціна: вiд 306.00 грн
Рулетка вимірювальна
Рулетка вимірювальна
Розмір 10мх25мм
Ціна: вiд 53.20 грн
Консолі та направляючі
Консолі та направляючі
Виробник Україна
Навантаження, кг 800
Ціна: вiд 350.00 грн
Фланець алюмінієвий
Фланець алюмінієвий
Стандарт DIN 2642
Розмір, мм 219,1
Ціна: вiд 115.50 грн
Відвід нержавіючий 45 градусів
Відвід нержавіючий 45 градусів
Марка сталі AISI 316L
Стінка, мм 2,0
Ціна: вiд 44.50 грн