Гайка глуха

Гайка глуха з ланцюжком і ущільненням Гайка глуха з ланцюжком і ущільненням
Ціна від 144.5 грн.
Ущільнення для гайки глухої Ущільнення для гайки глухої
Ціна від 25.5 грн.
Ланцюжок для гайки глухої Ланцюжок для гайки глухої
Ціна від 61.5 грн.

Гайка глуха виконує одну з важливих функцій трубопровідних систем - закриває кінець отвору труби. Глухі гайки використовують спільно з силіконовими або гумовими ущільнювачами. Виробляється гайка глуха нержавіюча для муфти молочної. Деталь виготовляють з харчових марок сталі AISI 304 та AISI 316L. Такі сплави допустимо використовувати в харчовій промисловості, вони не піддаються окисленню і не вступають у реакцію з продуктами та очищуючими засобами, не впливають на хімічний склад сировини.

Гайка глуха нержавіюча - деталь різьбового з'єднання, що використовується для перекриття потоку в трубі. Гайка для молочної промисловості накручується на різьбовий штуцер і має вигляд заглушки з внутрішнім ущільнювачем. Матеріал прокладки підбирається з орієнтуванням на особливості виробництва і має бути виконаний аналогічно ущільнювачу в молочній муфті.

Види глухої гайки

Зовні глуха гайка має вигляд кріпильної деталі з внутрішнім різьбленням, з одного боку має глухий кінець з плоскою поверхнею. З глухого кінця сліпа гайка забезпечена ланцюжком. За допомогою цього елемента значно полегшується використання кріплення, а ущільнення покращує герметизацію у місцях з'єднання.

Характеристики гайки глухої за ГОСТ

  • Діаметр – від 15 до 150 мм
  • Висота – від 18 до 44 мм
  • Марка сталі – AISI 304

Ковпачкова нержавіюча гайка підбирається аналогічно до шліцевої. Дізнатися діаметр деталі зазвичай можна з її маркування. Гайка глуха нержавіюча для молочного з'єднання підбирається за діаметром під розмір зовнішнього різьблення штуцера.

Ціни на глуху гайку в Україні

У товару глуха гайка ціна безпосередньо залежить від розміру, матеріалів, з яких вона виготовлена, та функціональністю деталі. Якість виконання та ступінь обробки кріпильних виробів залежить від виробника, це також є значним критерієм, який відбивається на вартості. Таким чином ціна корелює з надійністю та тривалістю експлуатації.

Купити глуху гайку в АВ метал груп

”АВ метал груп” пропонує широкий асортимент запірної арматури. Ознайомитись з ним можна в каталозі продукції на сайті компанії. Купити глуху гайку та іншу нержавіючу запірну арматуру можна онлайн в інтернет-магазині, або в філіях (металосервісних центрах) компанії. Заповнюючи форму замовлення на сайті, вкажіть відповідний спосіб оплати та доставки. “АВ метал груп” пропонує якісну запірну арматуру за вигідною вартістю. Додаткові вигоди та переваги доступні постійним клієнтам. Компанія пропонує накопичувальну систему знижок.

Ви можете вибрати та купити глуху гайку у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі,
Черкасах та інших містах України.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура