Івано-Франківськ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Івано-Франківськ, філія

м. Івано-Франківськ, вул.Автоливмашівська, 2А

Металопрокат і металобази в Івано-Франківську

Мережа підрозділів компанії АВ метал груп охоплює більшість міст України, наші бази і відділення знаходяться практично у всіх обласних центрах: одна з філій металобаз - в Івано-Франківську. Ви можете вигідно придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші види металопрокату в Івано-Франківську і містах цього регіону.

Металобази прайс Івано-Франківськ

Дізнатися адресу металобази і вартість металопрокату можна на сайті, використовуючи онлайн-чат, або в прайсі металобази. Замовте прейскурант, заповнивши форму зворотного зв'язку, в відповідному розділі сайту. Для оформлення документів видаткової частини створені комфортні умови на території філії металобаз Івано-Франківська.

Металопрокат ціни Івано-Франківськ

Детальну інформацію про ціни та наявність асортименту металопрокату ви можете дізнатися, завантаживши прайс на сайті компанії. У ньому також вказана інформація про додаткові послуги з доставки та попередньої обробки металу.