Сендвіч-панель

Фільтр
Ціна
Склад не обрано. Для актуалізації ціни, оберіть склад відвантаження. Доставка здійснюється по всій Україні. Самовивіз - з обраних складів
Оберіть область та місто, а потім склад відвантаження
 • Вінницька область
  25
 • Волинська область
  12
 • Дніпропетровська область
  23
 • Житомирська область
  16
 • Закарпатська область
  4
 • Запорізька область
  4
 • Івано-Франківська область
  13
 • Київська
  27
 • Кіровоградська область
  9
 • Львівська область
  27
 • Миколаївська область
  8
 • Одеська область
  13
 • Полтавська область
  15
 • Рівненська область
  14
 • Сумська область
  6
 • Тернопільська область
  10
 • Харківська область
  14
 • Хмельницька область
  18
 • Черкаська область
  13
 • Чернівецька область
  7
 • Чернігівська область
  10
Спочатку дешевше Спочатку дорожче
Найменування Ціна
Сендвіч-панелі стінова-1170 МВ150мм 0,45 мм, RAL 9006 (сірий металік) RAL 9003 (-білий) Уточнити ціну
Більше видів продукції "Сендвіч-панель" на інших складах по Україні
Найменування Ціна
Сендвіч-панель

Сендвіч-панель використовується в будівництві швидкомонтованих будівель. Матеріали дозволяють швидко провести утеплення та облицювання стін і фасадів будинків. Вони мають тришарову конструкцію, що складається з наповнювача та металевої основи.

Сендвіч-панелі вкриті шаром полімерів, тому після закінчення монтажу ви отримуєте гарний та завершений результат. Вироби можна використовувати як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки будівель.

Види та характеристики Сендвіч-панелей

Цільове призначення матеріалів визначає їх тип. Розрізняють сендвіч-панелі стінові та сендвіч-панелі покрівельні.

 1. Сендвіч-панелі для стін випускаються завдовжки від 1,5 до 12 метрів. Вони можуть мати різну товщину, як правило, у діапазоні від 80 до 250 мм. Як зовнішній шар використовують профлисти, різних типів. Профіль може мати V-подібну форму, трапецію, мікрохвилю. Також зустрічаються і абсолютно гладкі листи. Гладкий профіль виглядає дуже красиво і використовується переважно у внутрішній обробці.
 2. Сендвіч-панелі для даху відрізняються наявністю ребер жорсткості, які значно підвищують їхню несучу здатність. Ширина таких конструкцій значно менша, не більше 1 метра.

Сендвіч-панелі для будівництва мають очевидні переваги, адже дозволяють вирішити одночасно декілька завдань та значно прискорюють процес. Швидкий та простий монтаж передбачає прикручування панелей до каркасу будівлі за допомогою шурупів або іншого типу кріплення. Такі нескладні дії забезпечують якісне облицювання, ізоляцію та утеплення стін. Також металеві сендвіч-панелі дуже легко відремонтувати - у разі пошкоджень можна замінити зіпсовану панель на нову.

Ціни на сендвіч-панелі в Україні

Доступна ціна сендвіч-панелей і різноманітність колірного забарвлення робить матеріал найбільш універсальним та бюджетним засобом, що допомагає знайти швидке та відповідне в стилістичному плані рішення. Матеріали представлені у відтінках палітри кольорів RAL.

Вартість сендвіч-панелей залежить від розмірів та характеристик, має значення й тип конструкції. Також на ціни сендвіч-панелей впливає тип використаного ущільнювача, наявність і товщина полімерного покриття.

Розцінки можуть бути виставлені з прив'язкою до сумарної площі матеріалу або за кількість виробів. У сендвіч-панелей ціна за м2 знаходиться у широкому діапазоні. Адже навіть схожі за типом панелі можуть бути зроблені із застосуванням різних матеріалів, що дуже відбивається на вартості.

Для товарів категорії сендвіч-панелі ціна за м2 виставляється з урахуванням товщини листа, якості сталі та технології виробництва. "АВ метал груп" пропонує широкий вибір товарів цієї категорії. Характеристики та ціна на сендвіч-панель кожного виду вказана у каталозі на сторінці відповідного товару.

Купити сендвіч-панель в АВ метал груп

Сендвіч-панелі купити можна онлайн в інтернет-магазині. Заповнюючи форму, вкажіть відповідний спосіб оплати та регіон доставки. Також купити сендвіч-панелі за доступною ціною можна на наших металобазах. У компанії діє гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Купуйте металопрокат з доставкою, ми пропонуємо дуже вигідні умови. Власний автопарк та розвинена система логістики дозволяє нам швидко привезти матеріали практично до будь-якого населеного пункту.

Ви можете обрати та купити сендвіч-панель у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Тернополі, Луцьку та інших містах України.


Дивіться також
Лист холоднокатаний
Лист холоднокатаний
Товщина, мм 3,0
Розкрій, мм 1250х2500
Ціна: вiд 510.10 грн
Труба ДСТУ 3262
Труба ДСТУ 3262
Діаметр, мм 50,0
Товщина стінки, мм 4,0
Ціна: вiд 46.30 грн
Лист нержавіючий холоднокатаний
Лист нержавіючий холоднокатаний
Примітка 2B
Товщина, мм 8,0
Ціна: вiд 541.00 грн
Труба нержавіюча електрозварна профільна
Труба нержавіюча електрозварна профільна
Розмір, мм 120х60
Стінка, мм 4,0
Ціна: вiд 27.00 грн
Труба алюмінієва кругла
Труба алюмінієва кругла
Стінка, мм 3,0
Довжина, м 6,0
Ціна: вiд 23.00 грн
Стовпи для огорожі
Стовпи для огорожі
Довжина, м 2
Товщина стінки, мм 1,5
Ціна: вiд 306.00 грн
Рулетка вимірювальна
Рулетка вимірювальна
Розмір 10мх25мм
Ціна: вiд 53.20 грн
Консолі та направляючі
Консолі та направляючі
Виробник Україна
Навантаження, кг 800
Ціна: вiд 350.00 грн
Фланець алюмінієвий
Фланець алюмінієвий
Стандарт DIN 2642
Розмір, мм 219,1
Ціна: вiд 115.50 грн
Відвід нержавіючий 45 градусів
Відвід нержавіючий 45 градусів
Марка сталі AISI 316L
Стінка, мм 2,0
Ціна: вiд 44.50 грн