Різьбове з'єднання

Різьбове з'єднання санітарне DIN Різьбове з'єднання санітарне DIN
Ціна від 184 грн.
Різьбове з'єднання санітарне SMS Різьбове з'єднання санітарне SMS
Ціна від 211 грн.
Різьбове з'єднання муфтове Різьбове з'єднання муфтове
Ціна від 86 грн.

Різьбове з'єднання - різновид запірної арматури, що забезпечує герметичний та міцний перехід між трубами різних діаметрів, при поворотах та зміні напрямку трубопроводу.

Різьбові з'єднання використовуються в разі потреби багаторазового збирання та розбирання конструкцій. Їх встановлюють на складних ділянках мережі: із розгалуженням, зміною діаметра труби, поворотом. Використання такого фітингу особливо актуальне в місцях з'єднання деталей, що потребують частого обслуговування або ремонту.

Види та характеристики різьбових з'єднань

Відповідно до ГОСТ, матеріали, з яких виготовляють різьбові з'єднання трубопроводів повинні мати високу міцність. Як матеріал для різьбових сполук використовують мідь, чавун, латунь та іншу сировину. Особливим попитом користуються на ринку різьбові з'єднання з нержавіючої сталі.

Різьбові з'єднання арматури з трубопроводом бувають роз'ємного та нероз'ємного типу. Незважаючи на те, що різьбова конструкція завжди передбачає можливість розбору, але в ситуації, коли різьбові з'єднання труб приварені до нерухомих конструкцій, їх вважають нероз'ємними. Це зустрічається досить рідко, найчастіше наявність різьблення мають роз'ємні різьбові з'єднання деталей трубопроводу. Існує декілька варіантів таких елементів:

  • Муфти - підходять до створення переходу між трубами однакового перерізу. Така деталь має два краї з нанесеним внутрішнім різьбленням.
  • Зустрічаються також перехідні типи муфт, які дозволяють з'єднати труби різних діаметрів.
  • При зміні напрямку трубопроводу використовують кутові перехідники, вони можуть мати однакові або різні діаметри на кінцях.
  • Фітинги з трьома чи чотирма закінченнями забезпечують розгалуження потоку.

Крок різьблення в трубі визначається кількістю витків у дюймі. Цей параметр може відрізнятися у різних типів виробів.

Ціни на різьбові з'єднання в Україні

Ціна різьбових з'єднань залежить від їхнього вигляду та розміру. Значення має й матеріал виробу, тип ущільнювача, товщина та конструкційні особливості. Також, вартість пов'язана із рівнем тиску, який може витримати механізм.

Купити різьбове з'єднання в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір запірної арматури. Різьбові з'єднання купити можна на металобазах компанії у будь-якому регіоні України. Також замовити вироби можна в інтернет-магазині, вибравши зручний спосіб оплати та доставки. Як наш постійний клієнт, ви можете скористатись накопичувальною системою знижок. "АВ метал груп" надає своїм покупцям вигідні умови.

Ви можете обрати та купити різьбові з'єднання у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Черкасах, Сумах, Рівне та інших містах України.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура