Діоптри

Діоптр трубний Діоптр трубний
Ціна від 850 грн.
Діоптр гайковий Діоптр гайковий
Ціна від 433.5 грн.

Діоптри - пристрої для трубопроводу, виконані у вигляді змінної насадки зі скла і нержавіючої сталі. Їх використовують на підприємствах харчового виробництва, в хімічній, косметичній та фармакологічній галузях. Діоптри встановлюють у розрив труби, їх основна функція - візуальний огляд процесу, що протікає всередині. Прозора частина деталі виготовлена з товстого скла, стійкого до високих температур. Вироби можуть додатково захищати нержавіючим корпусом.

Види та характеристики Діоптра

Діоптр нержавіючий - вид запірної арматури, що виглядає як оглядове вікно з нержавіючої сталі. Такий пристрій допомагає контролювати процес виготовлення продукту. Діоптр із нержавіючої сталі випускають у двох варіантах: діоптр гайковий та трубний.

Розмір виробу визначається умовним діаметром. Діоптр трубний з нержавіючої сталі Ду від 25 до 150 мм приєднуються до труб з відповідними перетинами. Вони дають можливість огляду на 360 градусів. Конструкція включає скляний корпус, фланці і ущільнювачі. Деякі види діоптрів мають зовнішній корпус, він виконаний із металу та захищає деталь від зовнішніх пошкоджень.

Гайковий діоптр приєднується до стінки або кришки певної ємності та дозволяє вести спостереження за процесами, що відбуваються всередині. Щоб підвищити видимість, діоптри можуть оснащувати додатковим скребком та підсвічуванням.

Ціни на діоптр в Україні

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір запірної арматури. Діоптри з нержавіючої сталі можна купити у будь-якому підрозділі "АВ метал груп". Ціна виробу залежить від її розміру, якості сталі та скла. Точність обробки деталі відбивається на її функціональності. Краще купити дорожчий товар, адже якісні матеріали гарантують більш тривалу та надійну експлуатацію.

Купити діоптр в АВ метал груп

Ознайомитись з асортиментом "АВ метал груп" також можна в каталозі продукції на сайті. Нержавіючі діоптри та інші види запірної арматури можна купити на металобазах компанії у будь-якому регіоні. Також продаж здійснюється онлайн. Щоб замовити товар в інтернет-магазині, оформіть покупку, вказавши відповідний спосіб оплати та доставки. "АВ метал груп" пропонує якісну продукцію за вигідною вартістю.

Ви можете вибрати та купити діоптр у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Черкасах та інших містах України.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура