Одеса

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Одеса, філіал 1

м. Одеса, вул. Київське шосе, 5-а

Одеса, металобаза 5

м. Одеса, Новомосковська дорога, 23А

Одеса, металобаза 4

м. Одеса, Київське шосе, 5-а

Одеса, металобаза 2

м. Одеса, 7-й км. Тираспольського шосе, 24-Б

Металопрокат і металобази в Одесі

Відділення АВ метал груп охоплюють всю Україну. Вони розташовані у великих промислових містах і адміністративних центрах. Одна філія і три металобази - в Одесі. Ви можете придбати сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, електроди та інші товарні позиції на базах металопрокату в Одесі або відділеннях інших міст області.

Металобази прайс Одеса

Щоб дізнатися більш зручну адресу металобази в Одесі, зверніться в онлайн-чат. Наш консультант також допоможе зорієнтуватися у вартості продукції та асортименті. Ця інформація представлена і ​​в прайсі металобаз, який можна замовити на сайті, заповнивши заявку із зазначенням контактних даних для зв'язку. При купівлі металопрокату ви можете оформити всі необхідні документи на території відділень компанії. Металобази Одеси розташовані в зручних районах міста.

Металопрокат ціни Одеса

Крім продажу металопрокату, компанія надає сервіс додаткових послуг. Ми здійснюємо попередню обробку металу з урахуванням всіх вимог запитів клієнтів. У нас також діє доставка матеріалів у вказане при замовленні місце. Якщо Вам необхідно довідатися про ціни на продукцію і додатковий комплекс послуг, завантажте прайс зручної металобази у вашому місті.