uploader

Лідер на ринку металопрокату в Україні, “АВ метал груп” має розгалужену мережу металосервісних центрів (МСЦ) у всіх регіонах країни. Металобаза Дніпра пропонує чорний металопрокат у широкому асортименті. Постійно в наявності затребувані матеріали. Сьогодні всі торгові відділення “АВ метал груп” працюють у форматі металосервісних центрів. Вони відрізняються від звичайних металобаз можливістю надання послуг з металообробки. Ми використовуємо поняття металобаза, розповідаючи про роботу МСЦ, тому що це слово більш зрозуміліше для наших клієнтів. Сьогодні компанія відкриває нові металобази металосервісні центри) як у Дніпрі і населених пунктах регіону, так і в інших областях. Будівництво об'єктів оновленого формату – важливий стратегічний вектор на сьогоднішній день. Це високий комфорт, зручні місця очікування, впорядкований простір і вражаючий обсяг складських запасів.

Металопрокат у Дніпрі представлений широким асортиментом. Дніпро – розвинений промисловий та адміністративний центр регіону, що викликає необхідність у забезпеченні постійної наявності великих обсягів матеріалів. Якісний товар, максимальний рівень клієнтоорієнтованості компанії, індивідуальний підхід до потреб клієнтів та професійна участь співробітників забезпечує лідерські позиції компанії на ринку.

На металобазі у Дніпрі можна купити не тільки чорний метал, а також оцинкований металопрокат та нержавіючий металопрокат. Завантажте прайс 2022 року, щоб ознайомитися з розцінками на опт і роздріб. Вартість вказана за метр, кг, тонну.

Види металопрокату металобази в Дніпрі

Розширення існуючих та відкриття нових виробництв “АВ метал груп” – це збільшення обсягів затребуваних у будівництві матеріалів: арматури, круглого та листового прокату, труб та сортопрокатної продукції, сітки та металопрофілю. Металопрокат Дніпра включає усі ці позиції.

На виробництві у Дніпрі виготовляються круглі труби та з профільним перерізом, різних поперечних розмірів та форм. Підтверджені сертифікатами якості матеріали власного виробництва повністю відповідають усім вимогам та нормам чинних стандартів.

У Дніпрі випускається низьковуглецевий дріт, як сировину використовують катанку національних та зарубіжних брендів. З отриманого дроту виробляються цвяхи та металева сітка. Їх якість випробовують на високотехнологічних верстатах, що гарантує міцність та надійність матеріалів. Металобаза в Дніпрі реалізує сітку рабиця, кладочну, каніліровану, зварену сітку та секційні огорожі.

Просічно-витяжні листи, які активно використовуються в різних галузях і напрямках діяльності, також виготовляються виробництвами компанії і наявні на складах в Дніпрі.

Провідний виробник металочерепиці та профнастилу в Україні, “АВ метал груп” надає найвигідніші умови та ціни на ринку. Профільований оцинкований лист, металосайдинг та металочерепиця виготовляються на сучасних виробничих потужностях компанії та проходять перевірку якості, що гарантує тривалий термін їх експлуатації та дозволяє реалізовувати продукцію за конкурентоспроможними цінами.

Ціни на металопрокат в Дніпрі

За наявність металопрокату на складах та вартість товарів і послуг у регіоні відповідає металобаза у Дніпрі. Прайс на металопрокат містить дуже детальний список продукції. Ви завжди знайдете необхідні матеріали - ми підтримуємо великий обсяг складських запасів.

Ціни на металопрокат у Дніпрі можуть змінюватись в залежності від сезону продажів. Ми пропонуємо клієнтам дуже вигідні умови купівлі та доставки металу, в компанії діє гнучка система знижок для покупців. Власний автопарк “АВ метал груп” дозволяє здійснити не лише транспортну доставку металу по Дніпру, а й по регіону і всій Україні. Транспортування здійснюється власними машинами вантажопідйомністю від 2-х до 20 тонн.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Дніпрі

Широкий вибір продукції дозволяє купити металопрокат на металобазі у Дніпрі, зібравши замовлення в одному місці, що суттєво знижує витрати на доставку та економить час покупця. Можна купити метал на металобазі не тільки безпосередньо на локації, а також онлайн. Потрібно заповнити форму замовлення в інтернет-магазині, вибрати зручний спосіб оплати та доставки.

АВ метал груп пропонує додатковий арсенал сервісних послуг: газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку металу на стрічкопильному обладнанні. Наші фахівці виконують індивідуальні замовлення за технічним завданням. Усі поставлені завдання здійснюються у чітко сплановані терміни.