Металообробка - це різноманітність методів впливу на сталь, які використовуються для зміни форми та властивостей металу. У виробництві сталевих деталей та заготовок із чіткими розмірами виникає необхідність виконання певних операцій із застосуванням спеціальних технологій.

Для того, щоб отримати деталі максимально точних розмірів, потрібно обрати правильний метод обробки, щоб не порушити основні властивості металу. У розрахунок береться крихкість, електропровідність, термостійкість й інші характеристики. Правильно виконати розкрій дозволяє якісне обладнання та відповідність технології. Методи обробки металу відрізняються складністю та швидкістю виконання, ціною та універсальністю застосування.

Методи металообробки на замовлення

Сучасні технології дозволяють скоротити час на обробку та підвищити якість отриманих деталей та заготовок. Виробництва “АВ метал груп” забезпечені високотехнологічним обладнанням. Компанія здійснює такі види металообробки на замовлення:

  • Газова різка - при виконанні матеріал піддається впливу температури, що перевищує точку плавлення металу.
  • Плазмова різка - застосовується для обробки струмопровідних металів, що відрізняються підвищеною твердістю.
  • Лазерна різка здійснюється під впливом лазерного проміню, підвищеної потужності та максимально точного фокусування.
  • Поздовжнє різання металу - механічна обробка рулонної сталі на спеціальному обладнанні.
  • Різка на стрічкопильному верстаті дозволяє виконати різання листового та профільного металопрокату з різними характеристиками та хімічним складом.

Вибір технології відбувається з урахуванням безлічі факторів: товщини, хімічного складу металу, очікуваної якості різу, вартості і можливості вторинної обробки.

Матеріали для металообробки

Кожен метод обробки вимагає використання спеціального обладнання та матеріалів. Газова різка виконується киснево-пропановим потоком, спрямованим у ділянку різу. При виконанні лазерного різання використовується покладене в основу оптоволокно. Під час плазмової різки замість ріжучого інструменту застосовується струмінь плазми. На стрічкопильному верстаті різання здійснюється за допомогою тонкого сталевого полотна.

Для виконання більшості видів різання металу потрібне спеціальне обладнання. Верстати можуть відрізнятися складністю, продуктивністю та іншими критеріями, але вони належать до розряду професійних установок, що використовуються у виробничих цехах.

Різновиди металообробки

Види металообробки дуже відрізняються складністю виконання, швидкістю та точністю результату. Кожен метод має свої особливості. При виконанні газової різки виріб у місцях перерізу нагрівається до температури, що перевищує точку плавлення металу. Вплив виконується киснево-пропановим потоком. Точність виконання обробки за даною технологією не висока.

Під час плазмового різання струмінь розпеченого до 30 тисяч градусів газу розганяється електрополем до 1500 м/с і прямує до місця різу. Цей тип металообробки застосовується для струмопровідних металів з підвищеною твердістю. Плазмове різання забезпечує гранично точний і гладкий розріз без утворення кромок.

Лазерна різка дозволяє отримати точний результат, що не відрізняється від різу, виконаного за допомогою плазми. Метал розрізається потужним лазерним променем з максимально точним фокусуванням. Під його впливом метал миттєво розплавляється та випаровується, в результаті залишається вузький та гладкий розріз. Важливою перевагою лазерного різання є відсутність механічного впливу на метал, що, у свою чергу, виключає його ушкодження. Універсальність технології дозволяє проводити обробку будь-яких сплавів, у тому числі м'яких та крихких, виконувати дрібні розрізи у важкодоступних місцях, створюючи різні деталі та складні елементи конструкцій. Після виконання лазерного різання деталь не вимагає додаткової обробки і повністю готова до подальшого збирання.

Поздовжнє різання та різання на стрічкопильному верстаті відносяться до механічних способів обробки. Поздовжня різка металу виконується на спеціальному обладнанні. Найбільш швидкісні процеси обробки здійснюються в автоматичному режимі, за допомогою системи дистанційного керування. Різка на стрічкопильному верстаті здійснює вплив за допомогою сталевого волокна. Після порізки на стрічкопильному верстаті отримані заготовки не вимагають додаткової обробки в місцях розпилу. Оскільки механічна порізка металу не споживає багато енергії, її вартість відносно невисока.

Замовити металообробку в АВ метал груп

За запитом “послуги металообробки Україна” можна знайти безліч пропозицій від різних підприємств. Найчастіше металообробка на замовлення виконується у виробничих умовах, що потребує застосування спеціального обладнання. Обробка металу на замовлення здійснюється компанією “АВ метал груп” під час виконання індивідуальних замовлень клієнтів. Компанія має виробництва в різних регіонах України, та виконує складні види обробки сталі. Замовити металообробку можна на сайті компанії в розділі “Послуги”.

Послуги металообробки на замовлення надаються за попередньо складеним і затвердженим замовником технічним завданням, також обговорюються строки виконання. Металообробка під замовлення виконується вчасно та у максимально точній відповідності попередньо затвердженому технічному завданню.

Для послуги металообробка, ціна залежить від складності її виконання та обсягу роботи. Всі деталі та час виконання замовлення обговорюються з клієнтом індивідуально.

Ми надаємо послуги металообробки в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Житомирі, Миколаєві, Запоріжжі, Кременчуці, Сумах.