Рівне

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Рівне, філіал 1

м. Рівне, вул. Григорія Сковороди, 23

Рівне 2

м.Рівне, вул.Курчатова (район ПМК-100)

Металопрокат і металобази в Рівному

Відділення АВ метал груп розташовані практично у всіх регіонах України. Наші бази представлені у великих промислових містах і регіональних центрах: 2 металобази - у Рівному. У кожному відділенні можна придбати куточки, балки, швелери, дріт, труби, арматуру, сітку, металовироби, кріплення, профнастил, сталь, листи, електроди. Купуйте ці та інші види металопрокату в Рівному і містах регіону на вигідних умовах.

Металобази прайс Рівне

Дізнатися про вартість та наявність асортименту можна в чаті онлайн-підтримки. Ця інформація також представлена ​​в прайсі металобаз, який можна замовити на сайті, заповнивши форму зворотного зв'язку із зазначенням адреси металобази і контактних даних. Купуючи металопрокат, Ви можете оформити всю видаткову частину на території однієї з металобаз в Рівному. Ми створили всі необхідні умови для комфорту наших клієнтів.

Металопрокат ціни Рівне

Ціни на продукцію відрізняються в залежності від форми Вашого замовлення, оптом чи вроздріб. З ними можна ознайомитися, завантаживши прайс на сайті компанії. У прейскуранті також вказана вартість додаткових послуг з доставки продукції та попередньої обробки металу.