uploader

Компанія-металотрейдер "АВ метал груп" має в Україні широку торговельну мережу. Металобаза в Рівному і оптова філія містять великий вибір чорного металопрокату.

Мережа “АВ метал груп” повністю задовольняє інтереси клієнтів. В даний момент, всі точки продажу - це сучасні металосервісні центри (МСЦ). Вони мають переваги перед традиційними металобазами, бо надають розширений спектр послуг з обробки металу. Незважаючи на це, на сайті ми продовжуємо використовувати термін “металобаза", оскільки він є більш зрозумілим та звичним для більшості користувачів. Тобто застосовуючи назву “металобаза Рівне” ми говоримо про металосервісний центр у цьому місті. 

"АВ метал груп" активно розширює та модернізує мережу металосервісних центрів у різних регіонах України. Розвиток цих об'єктів у такому форматі є важливим стратегічним напрямком. На території наших МСЦ створений високий рівень комфорту, забезпечені зручні місця очікування, оптимально організований робочий простір та наявний великий обсяг складських запасів продукції.

Металобаза Рівного та всі діючі точки продажу оснащені необхідними крановими механізмами, мають розширені зони для в'їзду транспорту, що значно прискорює обробку та оформлення замовлень. Металопрокат в Рівному в постійній наявності. Ви можете придбати листову сталь профільований лист, сітки, труби, металевий дріт та електроди. Зручні зони очікування та відмінний сервіс робить процеси оформлення замовлень максимально швидкими.

Компанія забезпечує високе технічне оснащення торгових об'єктів, широку асортиментну лінійку та великі складські запаси. В місті Рівне металобаза  має  в асортименті не тільки чорний метал, завжди є оцинкований металопрокат і нержавіючий металопрокат. За запитом “металобаза Рівне ціни”  або "металобаза Рівне прайс" ви можете дізнатись  про асортимент  та його вартість,  встановлену в регіоні.   Завантажте прайс  вибраного торгового відділення на сайті "АВ метал груп"  і ознайомтесь з розцінками за метр, кг, тонну. Співробітники здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаючи необхідну інформацію про вартість та характеристики продукції.

Види металопрокату металобази в Рівному

Металопрокат Рівного охоплює безліч товарних категорій, більшу частину матеріалів компанія виготовляє самостійно. Підприємства "АВ метал груп" проходять періодичну модернізацію, що дозволяє нарощувати обсяги продукції. В місті Рівне металобази пропонують різні види металопродукції власного виробництва "АВ метал груп".

  • "АВ метал груп" випускає профільні та круглі труби різних довжин, діаметрів та товщин. Продукція виробляється у відповідності до вимог держстандартів. Матеріали мають європейську якість, що підтверджується відповідними сертифікатами.
  • Волочильне виробництво компанії забезпечене сучасним обладнанням, на якому з європейської та вітчизняної катанки роблять низьковуглецевий дріт. Дріт служить основою для виготовлення цвяхів та металевої сітки. Готові вироби проходять ретельні перевірки на міцність на високоточному обладнанні, що гарантує надійність та тривалість їх експлуатації. Металобаза в Рівному пропонує кладочну, каніліровану, зварювальну сітку, сітку Рабиця та системи огорожі за цінами від виробника. Також в асортименті представлені просічно-витяжні листи, що мають високий попит у будівництві та виробництві.
  • "АВ метал груп" є провідним в Україні виробником профнастилу та металочерепиці. За останні кілька років компанія впровадила в експлуатацію сучасні стани та поповнила асортимент новими будівельними матеріалами, що використовуються у каркасному будівництві. Це стінові касети та сендвіч-панелі. 

Ціни металобази на металопрокат у Рівному

За запитом “металобаза Рівне Рівненська область” на сайті “АВ метал груп” можна знайти інформацію про  ціни та асортимент  металопрокату в регіоні. Особливо широкий вибір  якісної металопродукції пропонує металобаза у Рівному. Прайс на металопрокат дуже детальний, включає різні типи цін і категорій продукції.”АВ метал груп” пропонує матеріали зі сталі за вигідною вартістю. Для наших постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

Окрім доступної ціни на металопрокат у Рівному на опт та роздріб, у нас діють вигідні пропозиції на додаткові послуги. Ви можете скористатися чудовими умовами доставки металу по всій Україні. Вона здійснюється силами автопарку компанії, до якого входять машини, вантажопідйомністю до 20 тонн.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Рівному

Ви можете купити металопрокат на металобазі у Рівному з будь-якої точки країни. Продаж сталевого прокату в інтернет-магазині дозволяє придбати товари у максимально спрощеному форматі. Для оформлення замовлення необхідно заповнити форму, вказавши відповідний метод оплати.

Металобаза м. Рівне  має  в постійній наявності  затребувані на ринку матеріали, вони завжди підтримуються у достатній кількості, щоб задовольнити потреби клієнтів. Тому ви можете купити металопрокат на металобазі, зібравши всі матеріали в одному місці. Це значно скорочує терміни доставки та транспортні витрати.

Наша компанія надає широкий перелік послуг з обробки металу, які доступні для всіх клієнтів. Можна замовити газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні. Обробка металу виконується за технічним завданням. Ми завжди готуємо замовлення вчасно.

Металобази ЛуцькуМеталобаза Кривий РігМеталобази Біла ЦеркваМеталобази ТернопільМеталобази ЧернігівМеталобази Хмельницький