Гвинти

Гвинт з напівкруглою головкою Гвинт з напівкруглою головкою
Ціна Уточнити цiну
Гвинт з напівкруглою головкою А2 Гвинт з напівкруглою головкою А2
Ціна Уточнити цiну
Гвинт з потайною головкою Гвинт з потайною головкою
Ціна Уточнити цiну
Гвинт з потайною головкою А2 Гвинт з потайною головкою А2
Ціна Уточнити цiну
Гвинт з потайною гол. та внутр.шестигранником А2 Гвинт з потайною гол. та внутр.шестигранником А2
Ціна Уточнити цiну
Болт (гвинт) з циліндр.голов.та внутр.шестигран А2 Болт (гвинт) з циліндр.голов.та внутр.шестигран А2
Ціна Уточнити цiну

Гвинти - це кріпильні вироби, які використовуються для з'єднання різних матеріалів та компонентів. Вони мають важливе значення у будівельній та ремонтній галузях, а також в промисловості та виробництві. Гвинти забезпечують міцність, надійність та довговічність конструкцій.

Виробники можуть виготовляти гвинти за різними технологіями, залежно від їх типу та призначення. Зазвичай використовують метод холодного штампування або кування, в результаті чого формується основна корпусна частина гвинта разом із головкою та різьбою. Використання високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, гарантує надійність та міцність виробів.

Гвинти використовуються не тільки для з'єднання матеріалів, але можуть виконувати додаткові функції, такі як регулювання, захист, герметизація з'єднань та інші. Вони використовуються в будівництві, меблевому виробництві, автомобільній промисловості та багатьох інших галузях.

Види гвинтів металевих

Завдяки широкому асортименту розмірів, типів головок та різьблення, гвинти можуть задовольнити різноманітні потреби та вимоги. Вони забезпечують міцне та надійне з'єднання, що сприяє стійкості та довговічності будівельних та інших конструкцій.

Гвинти доступні у різних довжинах та розмірах. Діаметр різьблення визначається у міліметрах та відповідає розмірам інших типів кріплення. Гвинти можуть мати різні форми головок: шестигранну, круглу та інші. Тип головки відповідає за зручність під час монтажу та експлуатації.

Гвинти виготовляються з різних матеріалів, таких як оцинкована та нержавіюча сталь, латунь, алюміній й інші. Використаний сплав впливає на стійкість до корозії, міцність та вагу. Деякі вироби мають спеціальне покриття, яке додатково захищає від корозії та забезпечує довговічність з'єднання. Гвинти мають широкий спектр застосувань у будівництві, промисловості та побуті. Від їхніх характеристик залежить міцність та надійність з'єднань та тривалість експлуатації конструкцій.

Ціна на гвинти в Україні

Фактори, що впливають на вартість гвинтів, зумовлені різноманітними чинниками. Наприклад, вироби з міцних сплавів - таких, як нержавіюча сталь, мають вищу ціну, порівняно з іншими варіантами. Розмір та вид різьблення також впливають на вартість. Гвинт з нетиповими параметрами може мати підвищену вартість.

Також вартість може залежати від регіону продажу та кон'юнктури ринку. Крім того, при придбанні значної кількості з'єднувальних елементів, загальна вартість одиниці товару може бути більш вигідною. Ціна на гвинти встановлюється за штуку або упаковку з певною кількістю кріпильних елементів. Гвинт купить за вигідною вартістю  можна в інтернет-магазині "АВ метал груп".

Купити гвинти в АВ метал груп

Купити гвинт в Україні недорого можна в інтернет-магазині “АВ метал груп“. У нашому асортименті ви знайдете різноманітні види кріплення. Сформуйте ваше замовлення онлайн, додаючи вибрані товари у кошик, виберіть зручний спосіб оплати та доставки. Ви можете оплатити безготівковим переказом або готівкою. Компанія здійснює вантажні перевезення по всій Україні, ми гарантуємо швидку та надійну доставку продукції.

“АВ метал груп” завжди пропонує вигідні ціни та цікаві акційні пропозиції. А для наших постійних клієнтів діє спеціальна система знижок, що допомагає економити при кожному новому замовленні. 

Ви можете вибрати і купити гвинти металеві в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Черкасах, Запоріжжі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Тернополі, Луцьку та інших містах України. Доставка здійснюється по всій Україні, окрім окупованих територій.

Заклепка | Шпилька різьбова | Цвяхи будівельні