Волинська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Луцький оптовий склад

м. Луцьк, вул Георгія Гонгадзе, 25 (до перейменування вул. Лазо, 25) орієнтир ПрАТ "ВГП" (ТМ РУТА)

Камінь-Каширський, металобаза 1

г.Камінь-Каширський, вул.Ковельська, 103

Луцьк, металобаза 2

м. Луцьк, провулок Комунальний, 4

Шацьк, металобаза

смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 6

Любомль, металобаза

м. Любомль, вул. Володимирська,62

Ковель, металобаза 2

м. Ковель, вул. Михайла Грушевського, 100

Горохів, металобаза

м. Горохів, вул. Грушевського, 64

Володимир-Волинський, металобаза

м.Володимир-Волинський, вул. Олександра Олеся 4 (територія с/г техніки)

Нововолинськ, металобаза 1

м. Нововолинськ, вул. Шахтарська, 47

Луцьк, металобаза 1

м. Луцьк, вул. Рівненська, 42
1
2

Металопрокат і металобази у Волинській області

Металобаза Луцьк
Широка мережа АВ метал груп надає клієнтам можливість легко і швидко придбати в роздріб та оптом металопрокат. Волинська область - регіон, в якому розташовується 11 металобаз компанії. Труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітки, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та будівельні матеріали можна замовити онлайн, вказавши потрібну вам металобазу у Волинській області.

Металобази прайс Луцьк

Вартість металопрокату можна дізнатися, завантаживши прайс металобази у відповідному розділі сайту, тут також вказана контактна інформація відділень у місті Луцьк Волинської області. Здійснити покупку можна й в інших містах: Володимир-Волинському, Горохові, Камінь-Каширському, Ківерцях, Ковелі, Любомлі, Шацьку, Дубовому, Нововолинську. Видаткова документація оформляється на території кожної металобази Волинської області. Для наших клієнтів створена приємна та комфортна атмосфера в будь-якому відділенні мережі. Всю довідкову інформацію та адресу металобаз можна дізнатися на сторінках нашого сайту.

Металопрокат ціни Луцьк

Металопрокат в Луцьку можна придбати в роздріб та оптом. На сайті працює онлайн-консультант, який допоможе в питаннях покупки металу. Кожен клієнт може скористатися повним комплексом послуг нашого сервісу, в нього входить обробка та порізка матеріалу, а також доставка замовлення в зручне для вас місце. Хочете довідатися про ціни на товари й додатковий сервіс прямо зараз? Для цього можна використовувати онлайн-чат нашого порталу або завантажити прайс потрібної вам металобази.