Чорний метал

АВ метал груп - велика та незалежна торгова компанія в Україні

Чорний металопрокат має дуже високий попит у різних господарських галузях: у будівництві, машинобудуванні, виробництві промислового обладнання, автомобілебудуванні, зведенні мостів та інших об'єктів інфраструктури.

Металопрокат чорний – назва, яка безпосередньо відображає фізичні властивості сталі, що застосовується у виготовленні матеріалів різних форм. Залізо є основним елементом, саме воно становить базову частку сплавів, які використовують у виробництві такого прокату.

Методи обробки відрізняються в залежності від кінцевих властивостей продукту. Але виділяють два основні - гарячий та холодний метод прокату.

При гарячій прокатці чорний метал нагрівають до температури рекристалізації, а потім пропускають через спеціальні валки, що створюють форму матеріала. Цей спосіб швидкий та економічний, але має свої нюанси, наприклад, допускається виникнення окалини та нерівності поверхні.

Холодна обробка передбачає, що заготовки піддаються прокатці без попереднього нагріву, але при цьому сила тиску валків повинна бути значно вищою за попередню. Як правило, матеріали пропускають через прокатні стани неодноразово, завдяки чому досягається потрібна міцність, а також чистота та однорідність поверхні. Ці процеси займають час, проте дозволяють досягти важливих властивостей, які потрібні для використання прокату в суднобудуванні, авіації, космічній, медичній та інших галузях.

Характеристики та види чорного металу

В інтернет магазині "АВ метал груп" можна замовити чорний металопрокат в роздріб. У каталозі представлені різноманітні види продукції. Існує багато різновидів цих матеріалів, завдяки чому вони використовуються практично у кожній сфері виробництва.

  • Листовий - поєднує у собі листову та рулонну сталь, вироблену методом холодної чи гарячої прокатки. Листи можуть мати чисту гладку поверхню, а також включати тиснення та перфорацію.
  • Балки, кутники, швелери та інші вироби, що використовуються для зведення будівельних каркасів та конструкцій, входять до категорії фасонного прокату.
  • До сортового - відносяться круги, квадрати, штрипси та смуга, а також труби, арматура й інші матеріали.

Вартість залежить від виду, марки сталі та методу обробки. Також на неї впливають й обсяги закупівель. В Україні ви можете придбати чорний металопрокат оптом на дуже вигідних умовах.

Ціни на чорний металопрокат в Україні

Вартість чорної металопродукції може видозмінюватися під впливом безлічі факторів, це тісно пов'язане із внутрішніми та зовнішніми економічними процесами, які непросто відстежити навіть експертам цієї сфери. Щоб знайти відповідь на запит “чорний металопрокат ціна”, необхідно знати критерії визначення якості продукції та стандарт, якому вони відповідають.

На сайті інтернет-магазину нашої компанії ви можете дізнатись вартість у спеціаліста контакт-центру або завантажити на чорний металопрокат прайс. Він може змінюватися в залежності від сезону та регіону закупівлі

Ціни на чорний металопрокат залежать від додаткових послуг, якими може скористатися покупець. Це доставка та первинна обробка матеріалів, що надає “АВ метал груп”.

Купити чорний металопрокат в АВ метал груп

Купити чорний металопрокат можна в інтернет-магазині "АВ метал груп". На сайті можна ознайомитись з наявністю та вартістю. Також у компанії діють додаткові послуги з обробки матеріалів. Купити чорний метал можна з доставкою чи самовивезенням. Також при формуванні онлайн замовлення можна вибрати різні варіанти оплати.

У каталозі продукції представлено широкий асортимент якісної металопродукції. Можна знайти та купити металопрокат чорний, нержавіючий, а також інші різновиди матеріалів.

Ви можете вибрати та купити чорний металопрокат у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчузі, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі , Луцьку та інших містах України.

Нержавіюча сталь | Покрівельний матеріал | Металеві кріплення