Київ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Київ, філія 1

м. Київ, вул.Віскозна, 32

Київ, металобаза

м. Київ, вул Якутська, 7а

[Закрита] Київ, металобаза 2

мкр. Осокорки, вул. Садова, 180

[Закрита] Київ, металобаза 4

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18-А

[Закрита] Київ, металобаза 3

м. Київ, станція Видубичі, вул. Будіндустрії, 6

Металопрокат і металобази в Києві

Підрозділи компанії розташовані практично у всіх регіонах України, в тому числі, в великих містах і обласних центрах: 1 філія та 3 металобази - у Києві. Купити труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші види металопрокату в Києві можна за вигідними цінами.

Металобази прайс Київ

Вартість металопрокату можна дізнатися в прейскуранті. Замовте прайс металобази, заповнивши форму для зворотного зв'язку. Всю документацію видаткової частини можна оформити на території однієї з металобаз Києва, в комфортних умовах. Якщо Вам необхідно дізнатися точну адресу металобази, зверніться за допомогою в онлайн-чат.

Металопрокат ціни Київ

Компанія надає додатковий сервіс послуг з доставки та попередньої обробки металу. Ми персонально підходимо до підготовки кожного замовлення і враховуємо всі деталі запитів клієнтів. Дізнатися про наявність асортименту металопрокату а також уточнити ціни на продукцію і додаткові послуги ви можете на сайті компанії. Для цього скачайте прайс обраного підрозділу.