uploader

Компанія металотрейдер, що займає лідерські позиції на українському ринку, “АВ метал груп” має широку мережу торгових об'єктів по всій країні. Металобази Києва - це сучасні металосервісні центри (МСЦ). Вони мають розширені можливості надання послуг, зручно та практично оформлену зону під'їзду для вантажного транспорту, що забезпечує швидке здійснення завантаження продукції. Саме послуги з первинної обробки, які можна замовити в металосервісних центрах “АВ метал груп”, відрізняють їх від звичайних баз металу. Але для більшості користувачів “металобази” - більш знайоме поняття, тому на сайті ми використовується його разом з назвою МСЦ.

На сьогоднішній день важливою стратегічною спрямованістю компанії є відкриття баз металу в форматі МСЦ. Це передбачає підвищення комфорту сервісного обслуговування, розширення простору, оптимізацію процесів завантаження товару та збільшення обсягів продукції.

Оптова філія та роздрібні металобази у Києві мають вигідне розташування. Чорний металопрокат підтримується у постійній наявності, кожен клієнт може оформити індивідуальне замовлення продукції в повному асортименті. Клієнтоорієнтованість та професіоналізм фахівців компанії забезпечує лідерство на ринку.

Металопрокат у Києві представлений у великій різноманітності: чорний метал і найпопулярніша продукція таких напрямків, як оцинкований та нержавіючий металопрокат, підтримуються в постійній наявності. Купити на металобазах у Києві арматуру, холоднокатаний листовий прокат та лист г/к, сталеві труби, сортову продукцію, металевий дріт можна на вигідних умовах. Завантажуйте прайс 2022 року, щоб ознайомитися з розцінками на опт і роздріб. Вартість вказана за метр, кг, тонну.

Види металопрокату на металобазах у Києві

Особливий акцент у розвитку “АВ метал груп” спрямований на розширення виробництва, введення в експлуатацію нових високопродуктивних станів та поповнення нашого асортименту сучасними будівельними матеріалами. Нове обладнання значно збільшило обсяги виробляємої продукції: труб і сортового прокату, арматури, металопрофілю та листової сталі. Металобази в Києві мають всі ці позиції у широкому асортименті:

  1. Клієнти “АВ метал груп” можуть купити в Україні профільні труби, найбільш затребуваних геометричних форм поперечного перерізу, та круглі – з різними діаметрами та товщиною стінок. Продукція має підтвердження сертифікатами якості європейського зразка, всі технологічні процеси здійснюються у повній відповідності до чинних вимог та норм держстандартів.
  2. Компанія виробляє металеву сітку з низьковуглецевого дроту, для її виготовлення у якості сировини використовують катанку національних та зарубіжних брендів. Міцність та надійність готових виробів випробовується на спеціальному високоточному обладнанні. Продукція має відмінні технічні характеристики та високу витривалість при довгому терміні експлуатації. Купити кладочну, канільовану, зварну, сітку рабиця та системи огородження можна за цінами від виробника.
  3. “АВ метал груп”, провідний виробник металопрофілю в Україні, пропонує клієнтам матеріали, що використовуються у БМЗ-будівництві. Металочерепиця та профнастил пропонуються за вигідною ціною від виробника, та придбати на вигідних умовах можна не тільки ці матеріали, але й інший металопрокат Києва.

Ціни на металопрокат в Києві

Широкий вибір продукції містить металобаза у Києві. Прайс на металопрокат в металосервісному центрі столиці має детальний перелік товарних позицій із різними типами цін, а найбільш потрібні на ринку матеріали підтримуються на складі в постійній наявності.

Ціни на металопрокат у Києві залежать від обсягу продажу та виду сталевого прокату. У нас також діють накопичувальна система знижок для постійних клієнтів та періодичні акції на окремі товарні категорії, що робить покупку металу ще більш доступною та економічно вигіднішою.

Купити металопрокат на металобазах АВ метал груп у Києві

Купити металопрокат на металобазах у Києві можна онлайн в інтернет-магазині. Доступна також можливість оформити покупку безпосередньо в металосервісному центрі, зібравши усі необхідні товари в одному замовленні, тим самим значно заощадивши час та зменшивши витрати на доставку.

Компанія має власний автопарк, що дозволяє здійснювати доставку не тільки по Києву, а й по всій Україні. Вантажопідйомність транспорту становить від 2 до 20 тонн.

Можна не тільки купити метал на металобазі, але й скористатися додатковими послугами з металообробки, які доступні в кожному МСЦ. Сервіс компанії дозволяє виконати обробку металу по індивідуальному замовленню: ми здійснюємо газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку металу на стрічкопильному обладнанні. Індивідуальні замовлення виконуються за технічним завданням й у чітко обумовлені терміни.

Металобази ОлександріяМеталобаза ЛьвівМеталобаза ОдесаМеталобаза ЛубниМеталобаза СарниМеталобаза Конотоп