uploader

Філія та металобаза в Житомирі забезпечені необхідними механізмами для прискореного завантаження та розвантаження транспорту, розширеними заїздами та комфортабельними зонами очікування для клієнтів. Металопрокат у Житомирі можна купити в оновленому торговому металосервісному центрі компанії, в якому великі обсяги складських запасів та європейський рівень сервісу дозволяють максимально оптимізувати процеси оформлення та відвантаження замовлень, скорочуючи час очікування.

На сайті “АВ метал груп” ми вживаємо слово металобаза, розповідаючи про металосервісні центри (МСЦ), бо поняття “база металу” є зрозумілішим для більшості клієнтів. Однак МСЦ відрізняється від звичної металобази розширеними можливостями надання послуг з металообробки. Сьогодні всі торгові відділення компанії - це сучасні металосервісні центри, на яких можна замовити порізку металу різними способами.

Широка лінійка асортименту чорного металопрокату та постійна наявність на складі затребуваної продукції дозволяє придбати все необхідне в одному місці. Листова сталь, профільований лист, сітки, труби, сталевий дріт та електроди, завжди є на складі. Металобаза Житомира включає широкий асортимент: арматуру, холоднокатаний листовий прокат, профнастил, металочерепицю, сортову продукцію, оцинковані сітки та металевий дріт. Тут представлений не тільки чорний метал, є і оцинкований та нержавіючий металопрокат. Завантажте прайс 2022 року, щоб ознайомитися з розцінками на опт і роздріб. Вартість вказана за метр, кг, тонну.

Види металопрокату на металобазі в Житомирі

“АВ метал груп” розширює виробництво, вводячи в експлуатацію нове обладнання і нарощуючи обсяги виготовлення матеріалів. Металопрокат з металобази у Житомирі охоплює багато категорій продукції. Також, клієнти можуть купити метал за цінами від виробника.

  1. Компанія має власне трубне виробництво та пропонує профільні та круглі труби різних розмірів та товщин. Матеріали виробляються у суворій відповідності до вимог діючих національних та європейських стандартів.
  2. На волочильному виробництві з катанки виготовляється низьковуглецевий дріт. Висококласна сировина національних та зарубіжних брендів забезпечує міцність та надійність готової продукції. З дроту “АВ метал груп” виробляє цвяхи та сітку. На металобазі у Житомирі ви знайдете кладочну, канільовану, зварювальну сітку, сітку рабицю. Придбати прокат можна за цінами від виробника. Також, ми виготовляємо секційні огородження високої якості.
  3. Український виробник профнастилу та металочерепиці, “АВ метал груп” пропонує клієнтам сучасні будівельні матеріали: профлист, металосайдинг, металочерепиця, стінові касети та ЛСТК, які активно використовуються в каркасному та БМЗ-будівництві.

Ціни на металопрокат металобази в Житомирі

За наявність металопрокату на складах та ціни в регіоні відповідає металобаза у Житомирі. Прайс на металопрокат дуже докладний, в ньому представлений весь асортимент товару, що реалізується в металосервісному центрі Житомира.

Компанія здійснює доставку металу у Житомирі та в інші населені пункти області .“АВ метал груп” має в своєму розпорядженні автопарк з вантажопідйомним транспортом від 2-х до 20-ти тонн. Ціни на металопрокат у Житомирі та додатковий сервіс можна знайти на сайті.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Житомирі

Купити металопрокат у Житомирі можна, зібравши замовлення в одному з металосервісних центрів. Це допоможе знизити витрати на транспортування та заощадить ваш час. Купити товари можна не лише безпосередньо в МСЦ, але й онлайн у нашому інтернет-магазині. Щоб купити метал онлайн, потрібно заповнити форму замовлення, вибрати зручний спосіб оплати та точку доставки. Ми надаємо покупцям вигідні умови та спеціальні пропозиції. Для постійних клієнтів компанії діє накопичувальна система знижок.

“АВ метал груп” здійснює додаткові послуги з обробки металу: газове, лазерне
та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному верстаті - роботи ведуться у повній відповідності до технічного завдання. Ці послуги можна замовити в будь-якому МСЦ компанії.