Житомир

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Житомир, філія

м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 62 (колишня вул. Баранова)

Смолянка, металобаза

м. Житомир, с. Смолянка, вул. І. Гонти, 16/1

Крошня, металобаза

м. Житомир, мкр. Крошня, вул. Гранітна, 10

Житомир, металобаза 2

м. Житомир, район Корбутівка, вул. Чуднівська, 104

Металопрокат і металобази в Житомирі

Широкий асортимент продукції АВ Металл групп представлений в кожному відділенні мережі, котра охоплює всю Україну. На території двох металобаз Житомира можна придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди. Дізнайтеся вартість металопрокату в Житомирі та інших містах регіону на сайті компанії.

Металобази прайс Житомир

Ціни на продукцію можна дізнатися в прайсі металобаз. Для цього достатньо заповнити онлайн-заявку, із зазначенням адреси металобази і даних для зворотного зв'язку. Оформити видаткову документацію можна на території металобаз в Житомирі. Ми створили всі умови для комфорту наших клієнтів в кожному підрозділі мережі компанії.

Металопрокат ціни Житомир

При здійсненні покупки металопрокату, наші клієнти можуть скористатися додатковими послугами з доставки вантажів та обробки металу. Ми виконуємо персональну підготовку кожного клієнтського замовлення, враховуючи при цьому конкретні параметри запитів. Дізнайтеся ціни на продукцію та додаткові послуги, завантаживши прайс обраного підрозділу.