Житомир

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Житомир, філія

м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 62 (колишня вул. Баранова)

Смолянка, металобаза

м. Житомир, с. Смолянка, вул. І. Гонти, 16/1

Крошня, металобаза

м. Житомир, мкр. Крошня, вул. Гранітна, 10

Житомир, металобаза 2

м. Житомир, район Корбутівка, вул. Чуднівська, 104

Металопрокат і металобази в Житомирі

Широкий асортимент продукції АВ Металл групп представлений в кожному відділенні мережі, котра охоплює всю Україну. На території двох металобаз Житомира можна придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди. Дізнайтеся вартість металопрокату в Житомирі та інших містах регіону на сайті компанії.

Металобази прайс Житомир

Ціни на продукцію можна дізнатися в прайсі металобаз. Для цього достатньо заповнити онлайн-заявку, із зазначенням адреси металобази і даних для зворотного зв'язку. Оформити видаткову документацію можна на території металобаз в Житомирі. Ми створили всі умови для комфорту наших клієнтів в кожному підрозділі мережі компанії.

Металопрокат ціни Житомир

При здійсненні покупки металопрокату, наші клієнти можуть скористатися додатковими послугами з доставки вантажів та обробки металу. Ми виконуємо персональну підготовку кожного клієнтського замовлення, враховуючи при цьому конкретні параметри запитів. Дізнайтеся ціни на продукцію та додаткові послуги, завантаживши прайс обраного підрозділу.