Секційний забор

Секція огорожі Секція огорожі
Ціна від 355.5 грн.
Комплект кріплення Комплект кріплення
Ціна від 17 грн.
Стовпи для огорожі Стовпи для огорожі
Ціна від 292.7 грн.

Секційний забор являє собою конструкцією з декількох секцій та стовпів опори. Також у комплекті йдуть кріпильні елементи для збирання та встановлення. Металевий забор  монтується без використання зварювання, що дуже зручно і дозволяє швидко спорудити потрібну огорожу.

Забор металевий секційний може бути різних видів. Для нього часто використовують профнастил, листову сталь, сітку рабицю та зварену сітку. Забор із сітки секційний сьогодні один із найбільш затребуваних типів огорожі. Він швидко встановлюється та не вимагає особливих зусиль. Його можна придбати в повній комплектації та встановити за лічений термін.

Характеристики та види металевого секційного забору

Сьогодні зустрічається секційний забор із сітки зварної або рабиці, профнастилу та інших сталевих виробів. Забор секційний металевий - відмінний варіант огорожі прибудинкових ділянок, шкіл, лікарень. Секційна огорожа з металу також використовується для зонування територій на об'єктах будівництва та промисловості.

Паркан секційний має захисне антикорозійне покриття і може використовуватися у відкритому природному середовищі, не руйнуючись через контакт з дощем і вологою. Забор секційний оцинкований додатково покривають шаром полімерної фарби, яка забезпечує не тільки захист, але і виконує декоративну функцію.

Секційний забор із зварної сітки найчастіше можна зустріти у двох варіантах: 2д забор та 3д забор. У першому випадку огорожа складається з прутків, розташованих у вертикальному та горизонтальному напрямках, зварених у місцях перетину. Забор секційний даного типу виконаний в одній площині та забезпечує гарний захист. Заборні секції 3д, окрім перетнутих прутків, мають рифи жорсткості з V-подібним вигином. Візуально така особливість створює об'ємний ефект.

Забор сітчастий секційний досить бюджетна огорожа, яка забезпечує необхідні параметри захисту. На сьогодні такі паркани часто зустрічаються як при міських будівлях, так і у приватних будинках.

Ціни на секційний забор металевий в Україні

У товару секційний забор із зварної сітки ціна залежить від типу матеріалу, товщини прутів, розміру, наявності покриття та інших характеристик, які відображаються на якості та тривалості експлуатації. Виробники пропонують широкий асортимент виробів, вартість яких може дуже різнитися. Краще все ж таки віддати перевагу дорожчій, але міцній огорожі, і секційний забор, ціна якого хоча й вища, але він прослужить не один десяток років.

На вартість впливає й обсяг закупівлі. Купити якісні матеріали оптом можна відносно недорого. На товар секційний забор, ціна найчастіше виставлятися за секцію або за метр.

Купити секційний металевий забор в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір заборів та огорож. Компанія надає своїм клієнтам вигідні умови. Постійні покупці мають можливість скористатись накопичувальною системою знижок і купити секційний забор недорого.

Компанія пропонує широкий вибір матеріалів для огорожі. У нашому асортименті ви можете вибрати та купити 3д забор, 2д секції та інші види виробів.

Забор секційний купити дешево можна в інтернет-магазині "АВ метал груп". Формуючи замовлення, вибирайте зручний спосіб оплати та доставки. Наша компанія має власний автопарк і здійснює вантажні перевезення по всій країні. Ви маєте можливість купити секційний забор в Україні з прямою доставкою на об'єкт.

Ви можете обрати та купити секційний забор у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюміній | Запірна арматура