Відводи нержавіючі

Відвід нержавіючий 90 градусів Відвід нержавіючий 90 градусів
Ціна від 35.5 грн.
Відвід нержавіючий 45 градусів Відвід нержавіючий 45 градусів
Ціна від 49.5 грн.

Відводи труби призначені для поступової зміни напрямку трубопроводу, що забезпечує зниження рівня тиску рідини на стінки труб. Ці частини трубопровідної системи можуть мати матову та поліровану поверхню, бути різних згинів. Найбільший попит мають вироби на 90 градусів і 45 градусів. Щоб уникнути ослаблення кристалічної решітки на стику під час зварювання, вибирають вироби з ідентичних сплавів - таких, які використовувалися для виробництва труб.

Відводи нержавіючі використовують у різних промислових сферах. Будь-яка галузь, у якій застосовуються трубопровідні системи, не може обійтися без цієї важливої деталі. Призначення трубопроводу також визначає характеристики відводів.

Види та характеристики відводів

Характеристики визначаються стандартом ГОСТ. Він регламентує норми та вимоги до технології виробництва. Відводи ГОСТ роблять шляхом обробки безшовних труб із нержавіючої сталі. Найчастіше використовують марки AISI 316 та AISI 316L.

Вироби бувають вигнуті та секційні, що складаються з кількох послідовно з'єднаних сегментів. Відвод для труби може виготовлятися за технологією холодного згинання труби або гарячим методом.

Відводи з нержавіючої сталі стійкі до корозії та коливань температури, зносостійкі та витримують різні типи механічного впливу.

Ціни на сталеві відводи в Україні

У товару відводи сталеві ціна залежить від багатьох факторів. Впливає якість сплаву, технологія виробництва, товщина, довжина та діаметр. Вартість матеріалів у різних виробників в Україні може суттєво відрізнятися, все залежить від способу виробництва, обладнання та сировини.

Продаж товару проводиться оптом чи в роздріб. Підсумкова вартість залежить від обсягу, вигідніше купувати товари за оптовими цінами.

Купити відводи в АВ метал груп

Відводи та інші види запірної арматури у широкому асортименті представлені у магазині "АВ метал груп". Купити сталеві відводи можна недорого, для постійних клієнтів діють спеціальні пропозиції.

Також компанія пропонує додаткові послуги з обробки металу, включаючи газове, плазмове, лазерне різання, обробку на стрічкопильному устаткуванні. Ви можете купити нержавіючий відвод з вигідною доставкою. Послуга діє у кожному регіоні.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура