Дріт

Дріт загального призначення термічно необроблений Дріт загального призначення термічно необроблений
Ціна від 36.3 грн.
Дріт загального призначення термічно оброблений Дріт загального призначення термічно оброблений
Ціна від 9.2 грн.
Дріт оцинкований термічно необроблений Дріт оцинкований термічно необроблений
Ціна від 58.7 грн.
Дріт оцинкований термічно оброблений Дріт оцинкований термічно оброблений
Ціна від 14.25 грн.
Дріт ВР-1 для армування залізобетонних конструкцій Дріт ВР-1 для армування залізобетонних конструкцій
Ціна від 1.8 грн.

В'язальний дріт – практично незамінний матеріал у вирішенні будівельних та ремонтних завдань, з його допомогою часто скріплюють арматурні конструкції, а також використовують у залізобетонних блоках. Цей довгомірний металевий виріб має великий попит у різних галузях виробництва.

Дріт сталевий, оцинкований має ниткоподібну або шнуроподібну форму, використовується при виготовленні пружин, тросів, канатів, електродів та інших матеріалів, а також застосовується як допоміжний елемент у будівництві та побутовому господарстві.

Крім в'язального, серед різних волочильних матеріалів велику популярність має дріт ВР - сталевий рифлений виріб з низьким вмістом вуглецю. Переважно використовується для зміцнення залізобетонних об'єктів та має альтернативну назву – арматурний дріт.

Форма поперечного профілю найчастіше буває кругла, але зустрічаються матеріали з квадратним, овальним та іншими перерізами. Діапазон товщин також досить широкий: можна знайти вироби з діаметром в десятих частках міліметра, але випускають і максимально великі - з товщиною до кількох сантиметрів. Все залежить від призначення матеріалів.

Види та галузі застосування сталевого дроту

Дріт сталевий в Україні виготовляється з різних марок сталі - низьковуглецевих, легованих та композитних сплавів. Також використовуються кольорові метали. Хімічний склад сталі переважно визначає фізико-механічні властивості виробу. Так, розрізняють низько- середньо- і високовуглецеві сплави.

Ще однією важливою характеристикою є умовне коло форми перерізу. Цей параметр грає ключову роль у визначенні розривного навантаження.

Для надання більшої міцності використовують термообробку та захисні покриття. Наприклад, оцинкований в'язальний дріт відрізняється більш тривалою експлуатацією, так як не схильний до швидкого виникнення корозії. Така характеристика значно розширює засоби його використання.

Спектр застосування матеріалів дуже різноманітний. Від будівництва - до вирішення ремонтних і побутових завдань. Зокрема, дріт шпалерний оцинкований використовується для зведення конструкцій у садах і виноградниках.

Ціни на дріт в Україні

Вартість продукції залежить від багатьох факторів. Впливає якість, марка сталі, розмір та тип обробки. Так, ціна дроту оцинкованого буде вищою ніж у виробів, що не мають покриття. Тонка оцинкована продукція коштує дешевше та співвідноситься з вагою. Зокрема, ціна на в'язальний дріт залежить від розміру бухти та виставляється за кілограм.

Вартість виробів з великим діаметром корелюється з їхньою загальною довжиною. Прутки однакових розмірів фасуються в окремі партії. Однак на запит “арматурний сталевий дріт ціна за метр” можна отримати різні дані, адже розцінка багато в чому залежить від сплаву, технологічних властивостей та наявності додаткової обробки.

Купити дріт в АВ метал груп

В інтернет-магазині "АВ метал груп" представлений широкий вибір металопрокату від виробника. Ми маємо широкий асортимент власної волочильної продукції та конкурентні ціни: наприклад, ВР1 можна придбати на вигідних умовах. Покупці можуть сформувати замовлення онлайн та купити оцинкований в'язальний дріт в Україні з будь-якої точки країни. Ми доставимо замовлення у ваше місто або Ви зможете забрати його на одній із наших металобаз.

При заповненні форми замовлення можна вказати зручну форму оплати та ознайомитися із системою знижок. У нас завжди конкурентні ціни та додаткові пропозиції, тому купити сталевий дріт ВР та інші матеріали можна на вигідних умовах.

Ви можете вибрати та купити арматуру у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Ціна на квадрат металевий  | Металевий круг | Круг конструкційний сталевий