Металосайдинг

Фасадні панелі Фасадні панелі
Ціна Уточнити цiну
Блок хаус металевий Блок хаус металевий
Ціна Уточнити цiну

Металосайдинг - сучасний та дуже популярний вид металопродукції, що застосовується для обшивки стін та фасадів будинків. Різноманітний дизайн та функціональність робить його застосування актуальним як для житлових будинків, так і для промислових об'єктів. Особливо цінується металевий сайдинг від виробника. Компанія "АВ метал груп" гарантує довговічність та надійність своїх виробів.

Металевий сайдинг виготовляється з оцинкованої холоднокатаної листової сталі. Профільовані панелі набувають своєї форми внаслідок обробки на прокатних станах, також на кінцях листів роблять спеціальні отвори для кріпильних елементів. Ще до матеріалів цієї категорії відносять софіти, які використовуються для підшивки покрівельного покриття.

Види металосайдингу

Сайдинг розширює можливості реалізації дизайну зовнішніх фасадів. Панелі представлені в широкій палітрі кольорів, а також відрізняються формою та текстурою. Можна вибрати покриття з імітацією каменю, дерева, цегли.

Металосайдинг під дерево - один із найбільш популярних видів фінішу. На ринку активним попитом користуються такі види виробів:

  • Блок-хаус - імітує циліндричну форму колоди
  • Металосайдинг під брус - зовні дуже схожий з профільованим брусом квадратного перерізу. На відміну від першого варіанту, ця обробка забезпечує більш плоский фасад
  • Металосайдинг дошка - подібний до полотна дерев'яної палуби корабля, що імітує зістиковані між собою дошки.

Металосайдинг для фасада дозволяє здійснити обшивку будинку в короткий термін. Класичні панелі бувають вертикальної та горизонтальної форми і комбінуються між собою. Таким чином реалізуються прості та оригінальні дизайни зовнішньої обробки.

Наразі також активно використовується металосайдинг для паркану. Такий паркан відрізняється високою міцністю та практичністю. Зберігаючи натуральний вид дерева, він прослужить десятки років, не вимагаючи щорічного фарбування та обробки.

Ціни на металевий сайдинг в Україні

У товару металосайдинг ціна залежить від технології виготовлення, товщини сталі та якості, наявності захисного покриття, текстури, форми та інших особливостей.

На матеріали категорії металевий сайдинг ціна виставляється з орієнтуванням на загальну площу або кількість виробів. На українському ринку представлена продукція різних розмірів, тому на сайдинг металевий ціна за м2 виставляється частіше, ніж за лист. Таким чином, легше порахувати сумарну вартість замовлення.

Купити металосайдинг в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує стінові та фасадні матеріали в широкому асортименті. Купити металосайдинг можна в будь-якому регіоні - наші металобази представлені по всій країні.

Продаж металопродукції відбувається на вигідних для клієнтів умовах. Ви можете скористатись накопичувальною системою знижок для постійних покупців та купити сайдинг металевий в Україні за низькою вартістю.

Ви можете вибрати та купити металевий сайдинг у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Штахети | Сендвіч панелі ціна | Саморіз по дереву