Дніпропетровська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Дніпро, філіал 3

м. Дніпро, вул. Квітки-Основ'яненка, 5

Дніпро, філіал 1

м. Дніпро, вул. Олександра Оцупа, 18 б (колишня вул. Комісара Крилова)

Дніпро, філіал 2

м. Дніпро, вул. Олександра Оцупа, 21 А (колишня вул. Комісара Крилова)

Кривий Ріг, філія

м. Кривий Ріг, вул. Гірничорятувальна, 23

[Закрита] Кам'янське, філія

м. Кам'янське , просп. Гімназичний, 44

Софіївка, металобаза

м. Софіївка, вул. Жовтнева, 50

Кам'янське, металобаза 2

вул. Широка 9-А (район Міськводоканалу)

Верхньодніпровськ, металобаза

м. Верхньодніпровськ, вул. Тітова, 27 (колишня Сільхоз техніка)

Магдалинівка, металобаза

смт. Магдалинівка, вул. Комарова буд.53а/3

Дніпро, металобаза 14

м. Дніпро, вул. Берегова, 135
1
2 3
...
4

Металопрокат і металобази у Дніпрі та області

Металобази Дніпро

Підрозділи АВ Метал груп створюють мережу по всій території України. Один з найбільш широко представлених регіонів, в якому розміщені 30 металобаз - Дніпропетровська область. Розгорнутий асортимент матеріалів: труб, арматури, куточків, балок, швелерів, дроту, сітки, сталі, листів, метизів, кріплень, профнастилу, електродів можна придбати в роздріб або оптом в зручному вашому розташуванню місці. Ми також надаємо послуги доставки металопрокату в Дніпропетровській області та інших адміністративних центрах.

Металобази прайс Дніпро

Асортимент металопрокату, з урахуванням всіх характеристик описаний на нашому офіційному сайті. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, замовивши прайс металобази. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на нашому порталі. Ви можете ознайомитися з вартістю товарів в підрозділах Дніпра та Дніпропетровській області. Зокрема, в Новомосковську, Павлограді, Жовтих Водах, Марганці, Нікополі, Покрові (Орджонікідзе), Синельниковому, П'ятихатках, Кам'янському (Дніпродзержинську), Кривому Розі. Щоб дізнатися зручну адресу металобази в вашому місті, зверніться за консультацією в онлайн-підтримку.

Металопрокат ціни Дніпро

У нас можна придбати металопрокат оптом і в роздріб. Якщо ви хочете дізнатися точну вартість металу або більш детально ознайомитися з цінами на додатковий сервіс компанії, вам потрібно завантажити прайс підрозділу. Ми забезпечуємо клієнтам персональне виконання замовлень, надаючи комплекс послуг з доставки та обробки матеріалів з урахуванням кожного конкретного запиту.