Профнастил

Профнастил С- 8 Профнастил С- 8
Ціна від 193 грн.
Профнастил С- 10 Профнастил С- 10
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Т-10 Профнастил Т-10
Ціна від 211 грн.
Профнастил С- 15 Профнастил С- 15
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Т-18 Профнастил Т-18
Ціна Уточнити цiну
Профнастил ПК-20 Профнастил ПК-20
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-35 Профнастил Н-35
Ціна Уточнити цiну
Профнастил НС-35 Профнастил НС-35
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-44 Профнастил Н-44
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-45 Профнастил Н-45
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-57 Профнастил Н-57
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-60 Профнастил Н-60
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-75 Профнастил Н-75
Ціна Уточнити цiну
Профнастил Н-92 Профнастил Н-92
Ціна Уточнити цiну

Профнастил - один із найбільш затребуваних матеріалів сучасної будівельної сфери, що часто використовується при зведенні швидкомонтованих будівель та реконструкції старих будинків. Він носить різні назви, які відображають його зовнішні характеристики – профнастил, гофролист, металопрофіль.

Лист профнастилу виготовляють із оцинкованої тонколистової сталі, яку піддають прокатці на спеціальних станах, надаючи потрібну форму профілю, потім покривають полімерною фарбою. Полімери, окрім своїх декоративних функцій, захищають метал від корозії. Профнастил оцинкований з полімерним покриттям відрізняється тривалою експлуатацією, стійко протистоїть впливу вологи та вітру, а також агресивним температурам.

Профнастил від виробника "АВ метал груп" відповідає чинним стандартам якості та представлений у широкому асортименті на металобазах компанії.

Характеристики та види профнастилу

Для виробництва матеріалів наша компанія використовує високолеговані марки сталі. Компанія випускає оцинкований профнастил та металопрофіль з полімерним покриттям. Наша продукція відрізняється можливістю тривалої експлуатації та відмінними технологічними характеристиками. Профнастил від виробника "АВ метал груп" можна придбати на металобазах компанії чи онлайн. У нашому асортименті профнастил представлений трьома основними марками: стіновий, несучий, покрівельний.

  • Стіновий профнастил – це основа для облицювання фасадів, стін, міжкімнатних перегородок. Також часто використовують цей профнастил для паркану, огорож, альтанок та інших об'єктів прибудинкової території. До цієї категорії відносять листи наступних марок: С-8, С-10, Т-14
  • Несучий профнастил застосовується для конструкцій з високим несучим навантаженням. Наприклад, у будівництві міжповерхових перекриттів. За рахунок більшої висоти та складності форм профілю, матеріал має достатню жорсткість і здатний витримувати високий рівень навантаження. Такі характеристики притаманні маркам: НС-44, НС-57, Н-60, Н-75. У маркуванні літера "Н" означає "несучий" вид листа, а число - міліметри висоти хвилі
  • Покрівельний профнастил - міцний матеріал, який стійко протистоїть впливам снігу, дощу, граду та служить кілька десятків років. Профнастил для даху витримує високі навантаження зовнішніх факторів та має естетичний вигляд за рахунок кольорового полімерного покриття. До цієї категорії належать профлисти марок Т-18, ПК (ПС)-20, НС-35

Ціни на профнастил в Україні

Ціни на профнастил в першу чергу залежать від його марки. Більш тонкі облицювальні матеріали значно відрізняються за характеристиками від виробів, що мають складну форму профілю та товщину сталі. Тому ціни на металопрофіль з несучими функціями значно вищі.

Ціна на профнастил встановлюється за лист або метр квадратний. В асортименті "АВ метал груп" представлена продукція стандартної ширини, довжиною від 0,3 до 12 метрів. Купити профнастил від виробника можна в металосервісному центрі компанії або  в інтернет-магазині. Ціна профнастилу за лист пов'язана з товщиною, формою профілю, наявністю полімерного покриття та розміром.

Купити профнастил в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір профільованої листової сталі. Ви можете купити профнастил різних марок за конкурентною вартістю. Ми надаємо своїм постійним клієнтам накопичувальну систему знижок та додаткові послуги на вигідних умовах. Лазерне, газове, плазмове різання сталі, обробка на стрічкопильному устаткуванні та інші роботи здійснюються майстрами компанії.

Купити металопрофіль можна на одній із наших металобаз або онлайн в інтернет-магазині. Наші клієнти мають можливість купити профлист в Україні з доставкою в будь-який регіон.

Добірні елементи для покрівлі | Внутрішні стінові касети | ЛСТК