Лист нержавіючий

Лист нержавіючий гарячекатаний Лист нержавіючий гарячекатаний
Ціна від 6595 грн.
Лист нержавіючий холоднокатаний Лист нержавіючий холоднокатаний
Ціна від 562 грн.

Лист нержавійки представляє повноцінний клас матеріалів з різними властивостями. Нержавіючий лист - основна категорія плоского прокату, він може мати різноманітні геометричні пропорції, товщину та розміри. Відмінності також є і в способі виготовлення, обробки поверхні та інших параметрів.

Лист нержавіючої сталі знаходить широке застосування. Він затребуваний практично у всіх промислових напрямках: у будівельній, авіаційній та космічній галузях, в машинобудуванні, хімічному та харчовому виробництві. Наприклад, товстолистовий прокат використовується у виготовленні котлів, рифлена сталь є основою для різних металоконструкцій. Також із спеціальної харчової нержавійки виготовляють посуд та деталі механізмів для виробництва продуктів харчування. Декоративна різнофактурна сталь дозволяє зробити оригінальне оздоблення стін та фасадів і служить основою для виготовлення інтер'єрних конструкцій.

Характеристики та види листової нержавіючої сталі

Листова нержавіюча сталь має чітко визначені відмінності по ряду параметрів. Можна виділити такі, найважливіші технічні характеристики:

  • Листова нержавіюча сталь виготовляється з хромонікелевих сплавів із домішками титану, кремнію та інших елементів. Відсоткова частка хрому може бути різною, це впливає на стійкість до корозії, а легуючі компоненти в складі підвищують міцність сталі
  • Лист нержавіючий буває різної товщини. Цей параметр дозволяє розподілити матеріали на тонко- та товстолистові
  • За характеристикою щільності кристалічної решітки розрізняють нормальний, поліпшений і високий клас листів
  • Лист нержавіючої сталі може мати обрізну і необрізну кромку і відрізнятися за точністю прокатки. Є матеріали звичайної та підвищеної точності
  • Технологія його обробки та наявність декоративних деталей впливають на вартість та необхідні механічні властивості. Нержавіючий рифлений лист, наприклад, має на своїй поверхні опуклості, які забезпечують протиковзкий ефект.

Перевага матеріалів у тому, що їх можна експлуатувати при взаємодії з агресивними речовинами та за високих показників тепла. Наприклад, лист харчовий нержавіючий стійкий до механічних навантажень, температурних коливань і мало схильний до руйнувань. Насамперед стійкість визначається маркою сталі та технологією виготовлення. Найчастіше у виробництві застосовується нержавіючий лист aisi 430, 201, 304, 316, 321.

Ціни на нержавіючий лист в Україні

Ціни на нержавійку листову залежать від різних чинників: особливостей сезону, внутрішніх та зовнішніх процесів, що впливають на економічну ситуацію в Україні. Але визначальним критерієм вартості виступає клас матеріалів та їх якість.

Можуть спостерігатись відмінності ціни на листову нержавіючу сталь у різних виробників. Крім того, вартість пов'язана з обсягом закупівель. Ціна листової нержавійки найчастіше пов'язана з вагою, при закупівлі оптом, або площею листів, якщо товари купуються в роздріб.

Купити листову нержавійку в АВ метал груп

На металобазах "АВ метал груп" представлено безліч видів прокату. Отримати інформацію за запитом "листова нержавійка купити в Україні" можна в інтернет-магазині компанії, завантаживши діючий прайс відповідної точки продажу. Наші металобази розташовані по всій країні. Широкий асортимент дозволяє вибрати необхідні товари, а первинна обробка металу нашими майстрами надає клієнтам можливість купити продукцію потрібних розмірів. Ми виконуємо плазмове різання, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному обладнанні та інші види металообробки.

Купити нержавіючий лист недорого можна в інтернет-магазині "АВ метал груп". Достатньо заповнити форму онлайн замовлення, вибравши відповідний спосіб оплати та умови доставки.

У нас ви можете купити листову нержавійку за доступною ціною. В компанії діє накопичувальна система знижок для постійних клієнтів, проводяться періодичні акції на різні категорії товарів.

Ви можете вибрати та купити нержавіючий лист у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Нержавіюча смугаНержавіючий квадрат Нержавіючий рулон