Листовий метал

Лист гарячекатаний Лист гарячекатаний
Ціна від 1129.94 грн.
Лист холоднокатаний Лист холоднокатаний
Ціна від 506.3 грн.
Лист оцинкований Лист оцинкований
Ціна від 341.2 грн.
Лист рифлений Лист рифлений
Ціна від 3738.3 грн.
Перфорований лист Перфорований лист
Ціна від 551 грн.
Просічно-витяжний лист Просічно-витяжний лист
Ціна від 1096 грн.

Металевий прокат охоплює безліч різновидів продукції із металу. Один з них - чорний метал листовий, який затребуваний у різних напрямках будівництва та інших галузях народного господарства. Він являє собою лист метала з вуглецевої або низьковуглецевої сталі з рівною поверхнею, яка утворюється за допомогою обробки заготовок на прокатних станах.

Сучасний металевий лист має дуже різноманітний сортамент. Його виробляють методом гарячого та холодного прокату, додатково зміцнюють, використовуючи технологію гарячого занурення або гальванічний спосіб. В результаті прокатки через спеціальні валки сталевий лист може набувати об'ємної форми, рельєфності або просічки.

Види та галузі застосування листового металу

Весь листовий метал можна класифікувати за способом виготовлення та розмірами. Ці характеристики встановлюються згідно ДСТУ(гост) для кожного виду матеріалів. Стандартні ширина та довжина становлять 2,5 м на 1,25 м, але за потреби можна випустити вироби з індивідуальними параметрами.

За методом виготовлення розрізняють прокат листовий гарячекатаний та холоднотягнутий. Перевага гарячекатаного методу – невеликі витрати на виробництво, що забезпечує більшу економічну доступність готових виробів. Лист сталевий, виготовлений за технологією холодного протягування відрізняється більш точними геометричними пропорціями та кращими властивостями.

Часто вироби зміцнюють захисним покриттям, це позитивно впливає на їх експлуатаційні властивості та розширює сфери використання. Прокат листовий оцинкований стійкий до корозії і може застосовуватися в середі з негативними кліматичними факторами.

Ціни на листовий метал в Україні

Технологія, що використовується у виробництві, - основний критерій у ціноутворенні металопрокату, але на сумарну вартість також впливає і обсяг закупівель. Зустрічаються різні типи цін. Іноді за лист металу ціна вказується поштучно, іноді вартість виставляється за тонну.

Ціни на листовий метал в Україні за лист відрізняються в залежності від розміру, технології, обробки та додаткового покриття. Наприклад, ціна на лист сталевий гарячекатаний, оцинкований буде нижчою від вартості холоднокатаної продукції. Адже холоднокатаний метод потребує використання більш потужного обладнання та якіснішої сталі.

Купити листовий метал в АВ метал груп

Купити чорний листовий метал в Україні можна на металобазах "АВ метал груп". У нас представлений широкий асортимент прокату цього виду, також ми пропонуємо послуги первинної обробки, включаючи плазмове різання, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному верстаті.

Купити металевий лист вигідно можна у будь-якому регіоні України, у нас широка торгова мережа, що охоплює всю територію країни. Можна замовити та купити сталевий лист оцинкований онлайн. В інтернет-магазині нашої компанії досить просто заповнити форму онлайн-замовлення, вибравши зручний вид оплати та умови доставки.

Ви можете вибрати та купити арматуру у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Смуга сталева | Купити трубу сталеву безшовну | Швелер сталевий