Фільтр

Фільтр трубчастий кутовий Фільтр трубчастий кутовий
Ціна від 88 грн.
Фільтр трубчастий прямий Фільтр трубчастий прямий
Ціна від 4005 грн.

Фільтр нержавіючий трубчастий - незамінний механізм на молочному заводі та іншому харчовому виробництві. На сьогодні не існує гідного аналога для видалення механічних домішок та інших частинок із молока та інших харчових рідин.

Переваги, які має фільтр нержавіючий молочний у використанні на молочних виробництвах, полягають у тому, що він запобігає підвищенню кислотності, збільшуючи цим якість вихідного продукту.

Види та характеристики фільтрів

Молочні фільтри збирають механічне сміття, біологічні забруднення та інші небажані частинки, які потрапляють у продукт у процесі його прокачування через трубу. Отвори сітки фільтра можуть мати різні розміри та підбираються окремо у кожному конкретному випадку.

Промивають фільтр сітчастий молочний в режимі зворотного потоку. Оскільки профіль отворів фільтра має трикутну форму, під час промивання вони значно посилюють очищуючий ефект. Щілинна трубка повністю захищає фільтр молочний нержавіючий сітчастий від забивання його поверхні. Це також дозволяє промивати фільтр для очищення молока ручним способом або продуванням повітря.

Фільтр очищення молока складається з кількох складових:

  • сито з нержавіючої сталі виконує функцію фільтруючого елемента і потребує періодичного промивання;
  • сітка з мікроотворами забезпечує ще ретельніше очищення продукту, вимагає заміни після закінчення терміну служби;
  • корпус - виконаний із нержавіючої сталі, збирає всі частини в одну конструкцію.

Фільтр тонкого очищення молока забезпечує 100-відсоткове очищення продукту від механічних частинок і біодомішок, а також знижує зараженість бактеріями до 70%. Крім того, сітчастий молочний фільтр стабілізує кислотність середовища та підвищує стійкість продукту до температурних коливань.

Фільтри зі сталі aisi 304 та фільтри зі сталі aisi 316 виготовлені з харчової нержавіючої сталі, яка може контактувати з продуктами харчування та очищуючими засобами.

Ціни на фільтри зі сталі в Україні

Ціна залежить від розмірів фільтра, матеріалу виготовлення, додаткових комплектуючих та інших характеристик. Фільтри часто використовують у харчовому виробництві, нерідко окремі його деталі потребують заміни. Фільтри можуть відрізнятись в ціні у різних виробників в Україні. Це може бути пов'язано з якістю обробки, технологією виробництва та марок сталі.

Купити фільтр нержавіючий в АВ метал груп

"АВ метал груп" здійснює продаж запірної арматури в інтернет-магазині. У каталозі представлено широкий асортимент товарів. Купити фільтр молочний та інші види деталей можна, зателефонувавши по вказаних на сайті телефонах, або замовивши товар онлайн, безпосередньо на сайті “АВ метал груп”. Щоб замовити товар онлайн, необхідно заповнити форму, вибрати зручний спосіб оплати та доставки. Компанія пропонує вигідні ціни на свою продукцію, також для постійних клієнтів діють додаткові знижки.

Ви можете вибрати та купити фільтр нержавіючий у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові,
Одесі, Черкасах та інших містах України.