Кріплення

АВ метал груп - велика та незалежна торгова компанія в Україні

Кріпильні вироби - категорія, що поєднує металеві кріплення різного призначення. Їх виготовляють з високовуглецевих марок сталі з цинковим покриттям, нержавійки та інших матеріалів. Кріпильні вироби призначені для міцного з'єднання різних елементів та мають широке застосування у виробництві, будівництві, при виконанні монтажних робіт.

Машинобудівне та будівельне кріплення - це загальна категорія елементів, які можуть бути використані у складанні механізмів та будівельних конструкцій. Їх можна умовно поділити на дві групи:

  • Метричні - мають наявність різьбового кроку. До цієї категорії відносять болти, гвинти, гайки та інші
  • Кріпильні - включають вироби різних форм: анкера, шурупи, дюбеля та інші.

Машинобудівне кріплення - один з видів кріпильних виробів, дуже затребуваний завдяки різноманітності сфер застосування. До такого кріплення висуваються високі вимоги щодо міцності, точності та стійкості до механічних навантажень. Кислотостійкість та жароміцність - основні вимоги до сталі, пов'язані насамперед з умовами експлуатації виробів. Машинобудівне кріплення найчастіше має метричну форму і виготовляється з високоміцних марок сталі.

Характеристики та види кріпильних виробів

Кріпильні вироби представлені на ринку у широкій різноманітності. Їх розрізняють за типом з'єднання, особливостями форм і металевих сплавів, розміром та іншими параметрами. Конструкції з високим навантаженням вимагають високоміцне кріплення, здатне забезпечити надійне і герметичне з'єднання. Таке кріплення виготовляють із якісної сталі з підвищеним антикорозійним захистом. Найчастіше, це оцинковані вироби із покриттям сталевого або золотистого кольору. У деяких галузях промисловості використовуються нержавіючі кріпильні вироби. При взаємодії з агресивними середовищами нержавіюче кріплення не піддається окисленню та зберігає експлуатаційні можливості тривалий час.

Найчастіше кріпильні вироби класифікують за матеріалом, для якого вони призначені. Їх можна розрізнити за формою різьблення навіть неозброєним поглядом. Наприклад, кріплення по дереву має розширене розташування різьбового кроку, що забезпечує гарне зчеплення з пористою структурою основи. А кріплення по металу відрізняється частим і коротким різьбленням.

Ціни на кріпильні вироби в Україні

Ціна кріпильних виробів залежить від безлічі факторів: розміру, наявності додаткового покриття та інших особливостей. Щоб порівнювати існуючі ціни на кріплення, важливо розуміти, який саме тип кріплення ви шукаєте. Один і той самий вид продукції може мати різну вартість у різних виробників в Україні. Це пов'язано з якістю сировини, яку використовують, та технологією виробництва.

Ціни на кріпильні вироби в Україні встановлюються за кілограм матеріалу, кількість штук в одній упаковці залежить від розмірів та сплавів елементів. Також вартість виробів залежить від обсягу придбання. Оптом можна купити матеріали недорого, за дуже вигідною вартістю.

Купити кріпильні вироби в магазині АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір кріпильних виробів у кожному торговому підрозділі. У прайсі металобази можна дізнатися розцінки. "АВ метал груп" надає своїм клієнтам вигідні умови. Купити кріпильні вироби в Україні також можна на сайті компанії.

У нас представлений широкий асортимент кріплень із різних металевих сплавів. Ви можете вигідно купити вироби для кріплення оцинковані та нержавіючі.

Купити будівельне кріплення можна в інтернет-магазині з доставкою до будь-якого населеного пункту. У компанії діють різні типи цін на опт та роздріб. Для постійних клієнтів пропонується накопичувальна система знижок.

Ви можете обрати та купити будівельне кріплення у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Тернополі, Луцьку та інших містах України.