Одеська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Одеса, філіал 1

м. Одеса, вул. Київське шосе, 5-а

Балта, металобаза

г. Балта, Уварова 111а

Одеса, металобаза 5

м. Одеса, Новомосковська дорога, 23А

Мизикевича, металобаза

Овідіопольський р-н, с. Мизикевича, ж/м "Чорноморка-2", вул. Гарманна 1

Фонтанка, металобаза

с. Фонтанка, вул. Гагаріна, 2 а

Чорноморськ, металобаза

м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 9

Одеса, металобаза 4

м. Одеса, Київське шосе, 5-а

Татарбунари, металобаза

м. Татарбунари, вул. Капітана Салтикова, 51

Роздільна, металобаза

м. Роздільна, вул. 40 років Перемоги, 18

Одеса, металобаза 2

м. Одеса, 7-й км. Тираспольського шосе, 24-Б
1
2

Металопрокат і металобази в Одесі та області

Металлобаза Одесса
Розгалужена по всій Україні мережа АВ метал груп надає можливість практично в будь-якій точці країни купити металопрокат. Одеська область - регіон, де розташовується 16 металобаз. Замовити продукцію, вибравши з широкого переліку матеріалів: труб, арматури, кутників, балок, швелерів, дротів, сіток, сталі, листів, кріплень, профнастилу, електродів, можна на будь-який металобазі Одеської області.

Металобази прайс Одеса

З тим, скільки коштує металопрокат, можна ознайомитися в прайсі металобази. Його можна замовити, заповнивши онлайн-заявку на сайті із зазначенням адреси металобази. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете задати їх нашому консультанту в онлайн-чаті. У нашого співробітника також можна дізнатися подробиці здійснення покупки в Білгород-Дністровскому, Біляївці, Березівці, Болграді, Ізмаїлі, Подільському (Котовську), Роздільній, Татарбунарах, Чорноморську і інших містах, в яких розташовані металобази Одеської області.

Металопрокат ціни Одеса

Металопрокат АВ метал груп надається клієнтам за оптовими і роздрібними цінами. У нас також діє додатковий сервіс по обробці металу. Виконання підготовчих робіт ведеться з урахуванням конкретних побажань кожного клієнта, після чого ми організовуємо доставку продукції у вказане місце. Щоб дізнатися всі деталі про вартість додаткових послуг, потрібно завантажити прайс обраного підрозділу.