Фланці

Фланець нержавіючий Фланець нержавіючий
Ціна від 167 грн.
Фланець алюмінієвий Фланець алюмінієвий
Ціна від 128.5 грн.

Фланець для труби - один із видів запірної арматури, що використовується для з'єднання частин трубопроводу. Він призначений як для домашніх комунікацій, так і для магістральних мереж. Фланці на труби забезпечують герметичність у місці стику. Можуть виконувати роль як стикувальної, так і запірної деталі.

Трубні фланці являють собою конструкцію з пари плоских дисків із центральними отворами посередині, рівними по діаметру трубі. По колу диски фланця також мають невеликі отвори, призначені для кріпильних виробів. Монтаж фланця здійснюється за допомогою гайок, болтів або шпильок. Щоб з'єднання зберігало герметичність в процесі експлуатації, підбирають кріплення з того самого матеріалу, що й основа. У такому разі при підвищенні температури розширення елементів з'єднання відбуватиметься синхронно.

Види та характеристики фланців

Фланці для трубопроводів можуть бути зроблені круглої, овальної та квадратної або прямокутної форми. Їх використовують у різних сферах виробництва. Фланці можуть застосовуватися в магістральних мережах або під час прокладання комунікацій у приватних та багатоквартирних будинках. Фланцеве з'єднання має переваги у використанні, тому що дозволяє здійснювати швидке та багаторазове розбирання місця стику.

Фланці для труб з'єднуються з трубою з використанням гайок та болтів, у процесі експлуатації болти періодично підкручують, таким чином підтримуючи герметичність з'єднання. Також збереження герметичності контролюється установкою чи заміною прокладок. Фланець відрізняється типом ущільнювача, для якого він призначений. Існують фланці з пазом, шипом, зі звичайним з'єднанням та під лінзову або овальну прокладку.

Ціни на фланці в Україні

У фланця ціна пов'язується з різними характеристиками. Якість матеріалу основи, кріплення та ущільнювача має першорядне значення у встановленні вартості. Ціна може залежати також від форми та розміру деталі. Подальша експлуатація виробів багато в чому пов'язана з металом та маркою сталі. Не можна оминути увагою й допустимий рівень тиску, який витримує фланець. Не секрет, що якісніші матеріали коштують дорожче, але й терміни, а також надійність їх експлуатації будуть набагато вищими. Тож іноді варто купити дорожчі, але надійніші матеріали.

Купити фланець в АВ метал груп

"АВ метал груп" здійснює продаж запірної арматури - широкий асортимент товарів представлений у каталозі продукції. Купити фланці для труб можна онлайн чи в одному з підрозділів компанії. Наші філії представлені у кількох регіонах України. Купити фланець для труби можна онлайн, заповнивши форму замовлення на сайті. Вибирайте зручний спосіб доставки та оплати. Компанія надає постійним клієнтам додаткові знижки.

Ви можете обрати та купити фланець у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі,
Черкасах та інших містах України.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура