Алюміній

АВ метал груп - велика та незалежна торгова компанія в Україні

Зараз алюміній - один із найбільш затребуваних металів. Обсяг виробництва такої продукції посідає третє місце у світі. Матеріал має безліч переваг, він легко піддається обробці: з нього роблять зварні конструкції, піддають штампуванню, прокатці та деформуванню.

Алюміній в Україні виготовляється у вигляді виробів зі сплавів цього металу з іншими елементами. Такі матеріали мають високу теплову та електропровідність, пластичність, легкість та стійкість до корозії.

На сайті "АВ метал груп" продукція представлена у вигляді окремого розділу каталогу: такий інтернет-магазин алюмінію надає широкий вибір прокату різних категорій.

Характеристики та види алюмінію

Алюмінієвий металопрокат поєднує безліч різновидів виробів. Його основні категорії включають сортовий, листовий та фасонний прокат. Особливості використання продукції залежать від їхнього хімічного складу. Від процентної частки в сплаві металу алюмінія, металопрокат набуває тих чи інших властивостей і має різне цільове призначення. Наприклад, харчовий алюміній - найбільш чистий вид сплаву, який використовують для виробництва посуду та кухонного приладдя.

Однією з найбільш популярних у будівництві форм матеріалів є листовий алюміній. Легкість, висока міцність, пластичність, хороша електропровідність робить його фаворитом під час проведення облицювальних та ізоляційних робіт. Не меншим попитом користуються труби, кутники, смуги та інший сортовий металопрокат. З цих виробів виготовляють різні каркаси та конструкції, що використовуються у будівництві та на виробництві.

Ціни на алюмінієвий металопрокат в Україні

Ринок пропонує широкий вибір металопродукції із різних сплавів. Якщо проаналізувати вартість нержавіючого металу та чорного, то ціна на алюміній виявиться десь посередині. Це одна з важливих переваг, адже вироби мають відмінні технологічні та експлуатаційні властивості.

Попри те, що, загалом, у товарів категорії алюміній ціна буде значно нижчою від нержавіючої сталі, слід розуміти, що вартість сильно залежить від виду металопрокату, складнощів виробництва, розмірів, наявності додаткового покриття та інших параметрів.

Ціна на алюміній в Україні може відрізнятися у різних виробників, що пов'язано з відмінностями в технології та якістю сировини.

Тип цін залежить від виду прокату. Вартість листових та довгомірних виробів, як правило, виставляється за погонний метр. У деяких випадках ціна вказується за тонну, найчастіше, при оптових продажах.

Купити алюміній в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує купити алюміній в інтернет-магазині. Це дуже зручно, адже ви можете скористатися послугою доставки металу, і ми привеземо матеріали за вказаною адресою. Купити алюміній в Україні можна у будь-якому регіоні. Компанія має всеукраїнську мережу філій і металосервісних центрів.

Купити алюмінієвий металопрокат можна недорого в одному з торгових підрозділів “АВ метал груп”. Ми пропонуємо своїм клієнтам накопичувальну систему знижок та проводимо періодичні акції на окремі товарні категорії.

Чорний металопрокатНержавіюча стальСітка металеваЗапірна арматура