uploader

Велика металоторгівельна компанія "АВ метал груп" має розширену мережу металосервісних центрів по всій Україні. Металобаза в Луцьку - одна з точок продажу, на якій представлена велика частина асортименту чорного металопрокату.

На сьогоднішній день, всі точки продажів мережі "АВ метал груп" працюють у форматі металосервісних центрів (МСЦ). Ця сучасна форма обслуговування відрізняється тим, що клієнтам надаються послуги з обробки металу. Однак на сайті компанії ми можемо використовувати назву "металобаза Луцьк", говорячі про МСЦ  Луцька, оскільки термін "металобаза"  більш зрозумілий для наших клієнтів.  

Сьогодні “АВ метал груп” активно розширює та модернізує мережу металосервісних центрів у різних областях України. Розвиток об'єктів у новому форматі - це важливий стратегічний напрямок. На території наших МСЦ ми створюємо високий комфорт для своїх клієнтів, забезпечуючи зручні місця очікування, оптимально організований робочий простір та великий обсяг складських запасів.

Металопрокат у Луцьку представлений у широкому асортименті. Затребувані товарні позиції завжди в наявності. Металобази в Луцьку забезпечені достатнім обсягом складських запасів. Листова сталь профільований лист, труби, металевий дріт та електроди у продажу без попереднього замовлення. Не тільки чорний метал має вигідну ціну, тут можна придбати оцинкований металопрокат і нержавіючий металопрокат.

Металобаза Луцька забезпечена технікою, що дозволяє здійснювати відвантаження продукції у прискорені терміни. Співробітники індивідуально підходять до кожного покупця, інформуючи клієнтів про вартість та характеристики товарів. Також можна скачати прайс 2023 року та дізнатися діючі на опт та роздріб розцінки за метр, кг, тонну. Знайти інформацію про  вартість  матеріалів можна на сайті "АВ метал груп" за запитом "металобаза Луцьк прайс".

Види металопрокату на металобазі в Луцьку

Виробництво “АВ метал груп” постійно розвивається, компанія нарощує обсяги матеріалів, надаючи клієнтам можливість купити метал за цінами від виробника. Можна вигідно придбати арматуру, круглий та листовий прокат, труби та сортопрокатну продукцію. Всі ці товари компанія виробляє самостійно, тому вони мають конкурентну вартість. Металопрокат Луцька представлений у широкому асортименті. В місті Луцьк металобаза пропонує  продукцію власного виробництва "АВ метал груп"

  • Компанія випускає труби різних розмірів, круглі та з іншими формами профілю. Матеріали виробляються у суворій відповідності до чинних вимог та норм державних стандартів, мають якість європейського зразка.
  • Волочильне виробництво компанії забезпечене обладнанням, на якому з катанки виготовляють дріт низьковуглецевий. Для цього використовують якісну сировину вітчизняних та зарубіжних брендів. Із дроту на виробництві випускають цвяхи, а також виготовляють металеву сітку. Металобаза в Луцьку пропонує кладочну, каніліровану, зварну, сітку Рабиця та системи огорожі за ціною від виробника. Також в асортименті є просічно-витяжні листи, що користуються попитом. Всі вироби проходять ретельну перевірку на випробувальному устаткуванні, мають підвищену міцність та надійність.
  • Лідер у виробництві профнастилу та металочерепиці, "АВ метал груп" також випускає металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі - матеріали, що активно використовуються в сучасному будівництві.

Ціни на металопрокат металобази в Луцьку

За вартість та наявність товару компанії в регіоні відповідає металобаза в Луцьку. Прайс на металопрокат дуже докладний, він включає різні типи цін та товарних пропозицій. Ви можете знайти прайс-лист на сайті "АВ метал груп" за запитом "металобаза Луцьк ціни". Ми забезпечуємо у місті великі складські запаси арматури, труби, рулону, металочерепиці та профнастилу. Це значно знижує витрати на доставку та заощаджує час. Дізнайтесь актуальні ціни на металопрокат у Луцьку на сайті інтернет-магазину.

Доставку металу у Луцьку можна здійснити силами компанії. "АВ метал груп" має в своєму розпорядженні автопарк з вантажопідйомним транспортом від 2-х до 20-ти тонн.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Луцьку

Купити металопрокат на металобазі у Луцьку можна в інтернет-магазині, заповнивши форму онлайн-замовлення. Виберіть відповідний спосіб оплати та необхідність доставки.

Також вам доступні послуги з обробки сталевого прокату. Ми здійснюємо газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному обладнанні - всі процеси реалізуються в повній відповідності до технічного завдання і виконуються в строго визначений час.

Можна на вигідних умовах купити металопрокат на металобазі в Луцьку, зібравши
замовлення в одному місці, це заощадить час і знизить витрати на доставку. Також для
наших постійних покупців діє накопичувальна система знижок.

Металобаза Кривий РігМеталобази Біла ЦеркваМеталобази ТернопільМеталобази ЧернігівМеталобази ХмельницькийМеталобаза Кременчук