uploader

Компанія “АВ метал груп” – великий український металотрейдер, має широку мережу підрозділів по всій країні. Металобаза в Полтаві містить більшу частину асортименту чорного металопрокату. Листова сталь, профільований лист, сітки, труби, сталевий дріт та електроди завжди в наявності. Сьогодні всі підрозділи компанії, включаючи  металобази Полтави,  збудовані в оновленому форматі металосервісних центрів (МСЦ). Це комфортно облаштовані об'єкти з європейським сервісом та увагою до кожного клієнта.

“АВ метал груп" має розгалужену мережу металосервісних центрів. Вони відрізняються від звичайних металобаз розширеним спектром надання послуг. Проте для зручності комунікації ми продовжуємо використання терміну "металобаза" на сайті, оскільки він більш знайомий та звичний для більшості клієнтів. Тобто використовуючи  вираз "металобаза Полтава" ми маємо  на увазі металосервісний центр,  розташований в цьому місті. 

Металобази  в Полтаві дають можливість замовити послуги з первинної обробки металу. Сьогодні важливою стратегічною метою компанії є будівництво таких сучасних МСЦ у різних регіонах, щоб надавати ще більше якісних послуг нашим клієнтам.

Металопрокат в Полтаві має активний попит, і завжди наявний в достатній кількості на складі. Чорний метал представлений в широкому асортименті, а також ми пропонуємо великий вибір оцинкованого металопрокату і нержавіючого металопрокату.

Металобаза Полтави забезпечена заявленим асортиментом та технікою для відвантаження й обробки металу. Менеджери і фахівці компанії знаходять індивідуальні рішення для кожного клієнта. Професіоналізм співробітників та якість продукції забезпечує довіру і довгострокову співпрацю.

Придбати арматуру, прокат холоднокатаний, сталеві труби, сортову продукцію, оцинковані сітки можна за вигідною вартістю. Завантажте прайс  на сторінці "Металобази Полтава" і ознайомтеся з цінами, що діють на опт і роздріб. На полтавський металопрокат ціна може встановлюватися за метр, кг, тонну, в залежності від типу пропозиції  та категорії  продукції.

Види металопрокату металобази у Полтаві

Розширення виробництва та відкриття нових цехів дозволяє значно збільшити обсяги продукції. Металопрокат Полтави представлений у достатній кількості та широкому асортименті.

  • Труби "АВ метал груп" мають різні довжини, товщину стінок та профіль. Випускаються круглі, квадратні та прямокутні. Усі виробничі процеси здійснюються відповідно до вимог державних стандартів. Матеріали мають європейську якість та надійність.
  • Низьковуглецевий дріт ми виробляємо з катанки вітчизняних та зарубіжних брендів. З дроту - випускаємо сітку та цвяхи, а також кладочну, каніліровану, зварену сітку, сітку.
  • Рабиця та системи огорож. Ці матеріали купити за цінами від виробника можна онлайн або на металобазі. Всі вироби – надійні, мають підвищену міцність, тому що проходять ретельну перевірку на високоточному обладнанні.
  • Власне виробництво профнастилу надає клієнтам матеріали з металопрофілю за вигідною ціною. АВ метал груп – провідний виробник цієї продукції в Україні і пропонує сучасні матеріали для будівництва за цінами від виробника.

Ціни металобази на металопрокат у Полтаві

За вартість та наявність продукції в регіоні відповідає металобаза у Полтаві. Прайс на металопрокат завжди актуальний, тому що на складі постійно підтримуються у наявності найбільш затребувані матеріали. Ціни на металопрокат можна знайти в каталозі на сайті інтернет-магазину.

Компанія також надає послуги з обробки металу за вигідною вартістю. Ми здійснюємо газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному обладнанні. Усі процеси реалізуються у відповідності з технічним завданням. Замовлення виконуються у строго визначений час.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Полтаві

Ви можете купити металопрокат в Полтаві на вигідних умовах. Продаж сталевого прокату здійснюється також онлайн. Потрібно заповнити форму замовлення в інтернет магазині, вибравши зручний спосіб оплати та доставки, наш спеціаліст зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Купити метал на металобазі у Полтаві можна, зібравши замовлення на одній із точок
продажу, що значно знижує витрати на доставку та економить час. Доставка металу в
Україні "АВ метал груп" здійснює силами власного автопарку. Розвинена логістика
надає клієнтам вигідні ціни на доставку металу. У розпорядженні "АВ метал груп" є
машини, вантажопідйомністю від 2-х до 20-ти тонн.

Металобаза Кам'янка-БузькаМеталобази ПавлоградМеталобаза БуськМеталобази РівнеМеталобази ЛуцькуМеталобаза Кривий Ріг