Полтава

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Полтава, філія

м. Полтава, вул. Ковпака, 37б

Полтава, металобаза 2

м. Полтава, вул. Зіньківська, 21

Полтава, металобаза 1

м. Полтава, вул. М. Бирюзова, 27

Металопрокат і металобази в Полтаві

Мережа АВ метал груп охоплює всю Україну. У кожному місті - оптимальна кількість відділень. Вони представлені практично у всіх великих промислових містах і адміністративних центрах. В тому числі, одна філія і дві металобази - у Полтаві. Купуйте на вигідних умовах сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, електроди та інші види продукції металопрокату в Полтаві і містах України.

Металобази прайс Полтава

Купуючи металопрокат, ви можете оформити видаткову документацію на території металобаз в Полтаві. Ми створили всі необхідні умови для вашого комфорту. Щоб дізнатися зручну адресу металобази, зверніться за консультацією в онлайн-чат сайту компанії. Наш співробітник також допоможе Вам зорієнтуватися у вартості продукції. Цю інформацію можна дізнатися і в прайсі металобази, який легко замовити на сайті, заповнивши спеціальну форму онлайн.

Металопрокат ціни Полтава

Дізнайтеся про додаткові послуги компанії. Ми здійснюємо попередню обробку металу і транспортування матеріалів у вказане при замовленні місце. Послуги доставки і сервіс з підготовки продукції вибудовані з урахуванням індивідуальних параметрів кожного клієнтського запиту. Вартість металопрокату представлена ​​в оптовому і роздрібному сегменті. Ціни на товари і послуги ви можете дізнатися на нашому сайті. Для цього необхідно завантажити прайс обраного відділення.