Сітка металева

АВ метал груп - велика та незалежна торгова компанія в Україні

Сітка металева - затребуваний сталевий виріб, що застосовується в багатьох господарських галузях - від садівництва до харчової та хімічної промисловості. Сітка сталева представлена в широкій різноманітності, матеріали виробляються за різними технологіями та мають суттєві відмінності в характеристиках.

Найпопулярнішими як у будівництві, так і в побуті є плетені вироби з назвою "рабиця". Використовувана як паркан сітка металева забезпечує захист від проникнення диких тварин і допомагає огородити територію від сторонніх. Важливо, що сітка огорожі металева може бути різних видів - секційна, зварна, рабиця та інші.

Характеристики та види металевої сітки

Матеріали розрізняються у способі виробництва та подальшому застосуванні, можуть мати різні види захисного покриття. Сітка металева оцинкована найбільш універсальний продукт, який активно експлуатують у садах, городах, теплицях, на території дачних ділянок та приватних садиб. Служить така сітка металева для огорож, як опора для рослин та інших цілей. Сітка з полімерним покриттям застосовується в регіонах з високою вологістю та підвищеною кислотністю, наприклад, у зоні морського узбережжя.

Матеріали виробляють із дроту різних діаметрів. Сітки з товстого дроту із хвилястим вигином застосовують для кріплення штукатурки. Сітка тонка металева виготовляється тканим способом, якщо вона зроблена з нержавіючої сталі, то її можна успішно використовувати як фільтри в харчовій промисловості. Сітка металева листова робиться з листової сталі методом просічення та витягування. Матеріал має попит у сфері ремонту, виробництві автомобілів, вуличних меблів та інших галузях.

Сітка може мати класифікацію зі свого застосування. Перелічимо основні варіанти:

  • Сітка садова металева - один з найміцніших матеріалів, найчастіше використовується для спорудження огорож і опор для кущів
  • Сітка будівельна металева допомагає посилити міцність поверхонь. Вона виготовляється методом зварювання перетинів перпендикулярних лозин
  • Металева сітка для паркану може бути кількох видів. Найбільш популярною, серед таких матеріалів як сітка огороджувальна металева, є плетена рабиця. Простота та бюджетність виробництва робить її зручним та економічно вигідним матеріалом. Виготовляється вона із низьковуглецевого дроту із захисним покриттям. Сітка оцинкована рабиця та сітка з полімерним покриттям завдяки захисному шару має естетичний вигляд та протистоїть корозійним руйнуванням.

Ціни на металеву сітку в Україні

У товару сітка металева ціна може залежати від методу виробництва, розміру, товщини та інших характеристик. Виробники в Україні пропонують широкий асортимент виробів, що служать для різних цілей. Їхня вартість має суттєві відмінності. Наприклад, у матеріалу сітка для забору металева ціна насамперед залежить від якості дроту, особливостей конструкції та наявності додаткового покриття.

У будівництві та ремонті також використовуються сітки різних типів, на виготовлення яких витрачається різна кількість матеріалів та ресурсів. Тому на запит "будівельна сітка металева ціна" ви отримаєте безліч розрізнених даних, адже вартість в першу чергу залежить від витрат на виробництво.

Типи розцінок безпосередньо пов'язані з обсягом закупівлі. Для продукту металева сітка ціна на опт виставлятиметься за тонну, вартість роздрібних матеріалів, як правило, пов'язана з площею.

Купити металеву сітку в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір металовиробів. Купити металеву сітку можна у будь-якому регіоні. Наші металобази представлені у всій країні.

"АВ метал груп" надає своїм клієнтам вигідні умови. Ви можете скористатись накопичувальною системою знижок для постійних клієнтів та купити металеву сітку для забору недорого.

Наша компанія має широкий асортимент виробів для огорожі із різних матеріалів. Ви можете купити сітку металеву зварювальну та інші види матеріалів з доставкою на об'єкт. Для цього потрібно сформувати замовлення, вибравши відповідний спосіб оплати та доставки.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура