Добірні елементи

Планка заборна Планка заборна
Ціна від 60 грн.
Планка лобова Планка лобова
Ціна Уточнити цiну
Кут внутрішній Кут внутрішній
Ціна від 75 грн.
Планка ендови Планка ендови
Ціна Уточнити цiну
Планка торцева Планка торцева
Ціна Уточнити цiну
Кут зовнішній Кут зовнішній
Ціна від 89.5 грн.
Снігоутримувач Снігоутримувач
Ціна Уточнити цiну
Коник Коник
Ціна від 208 грн.

Добірні елементи - це важливі доповнення до даху з металочерепиці та інших видів покрівель. Без них покриття виглядає незавершеним і швидше виходить з ладу. За допомогою цих елементів закріплюють стики, оформлюють карнизи та зони зіткнення з горизонтальними поверхнями.

Добірні елементи виконують не лише захисну, а й естетичну функцію. Вони добре підходять для стінового профнастилу, металосайдингу та інших фасадних матеріалів, перешкоджають проникненню вологи, опадів, сміття, бруду та комах у внутрішню конструкцію.

Види добірних елементів для покрівлі

Високий ступінь ізоляції, який забезпечують добірні елементи для покрівлі, продовжує термін експлуатації всього покриття. Правильно підібрані компоненти доповнюють текстурність даху, роблячи її красивою та завершеною. Якісна сучасна покрівля - це вивірене стилістичне поєднання всіх компонентів: розжолобків, гребенів, карнизів та інших елементів.

Добірні елементи для металосайдингу виконують ту ж роль, що й комплектуючі для покрівельного покриття. Планки забезпечують міцність та довговічність облицювання фасаду, вони посилюють найскладніші ділянки покриття та дозволяють створити будь-які архітектурні деталі. Щоб реалізувати правильний монтаж металосайдингу, потрібно грамотно підібрати комплектуючі.

Добірні елементи для металосайдингу допомагають виконати маскування кріпильних елементів, зробити охайними карнизи та кутові стики стін, відливи, місця з'єднання панелей, початки та закінчення покриттів.

Ціни на добірні елементи для покрівлі та сайдингу в Україні

На добірні елементи ціни виставляють відповідно до їх форм, видів та розмірів. Кожен виріб має своє функціональне призначення, відповідно і складності конструкцій різняться. Всі ці особливості впливають на вартість. Скачати на добірні елементи покрівлі прайс можна на сайті інтернет-магазину. "АВ метал груп" надає своїм клієнтам широкий вибір стінових й покрівельних покриттів та вигідні умови їх покупки. Ви можете скористатись накопичувальною системою знижок для постійних клієнтів.

Купити добірні елементи для покрівлі в АВ метал груп

Купити добірні елементи для покрівлі в Україні можна у будь-якому регіоні на металобазах "АВ метал груп". Наші підрозділи представлені по всій країні.

В інтернет-магазині здійснюється продаж матеріалів онлайн. Клієнтам пропонуються вигідні умови і додаткові зручності - як, наприклад, послуга адресної доставки металу. Власний автопарк та розвинена логістика "АВ метал груп" дозволяє доставляти матеріали в максимально короткі терміни. Купити добірні елементи в Україні на металобазах "АВ метал груп" можна за низькою вартістю. Щоб ознайомитись із цінами, скачайте прайс.

Ви можете вибрати та купити добірні елементи для покрівель у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

ВСК касетиЛСТК профільСайдинг металевий