Житомирська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Житомир, філія

м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 62 (колишня вул. Баранова)

Новоград-Волинський, металобаза 3

м. Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, 54

Малин, металобаза

м.Малин, вулиця Машинобудівників, 34

Попільня, металобаза

смт. Попільня, вул. Героїв Майдану, 4 (територія АТП)

Смолянка, металобаза

м. Житомир, с. Смолянка, вул. І. Гонти, 16/1

Радомишль, металобаза

м. Радомишль, вул. Міськради, 62

Олевськ, металобаза

м. Олевськ, вул. Гетьмана Виговського, 36 Г

Овруч, металобаза

м. Овруч, вул. Б. Хмельницького, 34

Новоград-Волинський, металобаза 2

м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 100

Новоград-Волинський, металобаза 1

м. Новоград-Волинський, вул. Е. Пчілки, 3
1
2

Металопрокат і металобази в в Житомирі і області

Металлобаза Житомир
АВ Метал груп реалізовує продукцію металопрокату в Житомирській області. Ми - велика компанія, яка представлена своїми підрозділами у всіх адміністративних центрах і в більшості міст України. Згідно з активністю кожного регіону, там розташована оптимальна кількість центрів: 14 металобаз - у Житомирській області. В кожній з них ви знайдете великий асортимент продукції: сталь, листи, металовироби, труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, кріплення, профнастил, електроди та інші матеріали.

Металобази прайс Житомир

Всі різновиди металопрокату детально охарактеризовані на порталі компанії. Якщо Вам потрібно ознайомитися з властивостями та характеристиками продукції, зайдіть в розділи "Продукція" та "Виробництво". Переглянути асортимент, представлений у Житомирі та Житомирській області, а також довідатися про ціни на продукцію можна замовивши через форму онлайн-заявки прайс металобази. Також на сайті працює консультант, який допоможе зорієнтуватися в асортименті, вкаже точну адресу металобази й проконсультує з інших питань.

Металопрокат ціни Житомир

Металопрокат на наших базах можна купити за оптовими та роздрібними цінами. Компанія надає додатковий сервіс з обробки та перевезення металу. Підготовка продукції здійснюється з урахуванням індивідуальних параметрів кожного замовлення. Після цього ми здійснюємо доставку в зручне для Вас місце. Для більш детального ознайомлення ви можете завантажити прайс підрозділів в Житомирі, Бердичеві, Коростені, Коростишеві, Крошні, Новоград-Волинському, Овручі, Олевську, Радомишлі, Смолянці, вказавши потрібну адресу металобази в даному регіоні.