Болти

Болт з шестигранною головкою Болт з шестигранною головкою
Ціна від 75 грн.
Болт з шестигранною головкою А2 Болт з шестигранною головкою А2
Ціна Уточнити цiну
Болт з шестигр. головкою та дрібним кроком нарізі Болт з шестигр. головкою та дрібним кроком нарізі
Ціна від 86 грн.
Болт зі зменшеною шестигранною головкою Болт зі зменшеною шестигранною головкою
Ціна Уточнити цiну
Болт високоміцний Болт високоміцний
Ціна Уточнити цiну
Болт норійний Болт норійний
Ціна Уточнити цiну
Болт з напівкруглою головкою та квадр. підголовком Болт з напівкруглою головкою та квадр. підголовком
Ціна Уточнити цiну
Болт з потайною головкою і квадратним підголовком Болт з потайною головкою і квадратним підголовком
Ціна Уточнити цiну
Болт (гвинт) з циліндр.головкою та внутр.шестигран Болт (гвинт) з циліндр.головкою та внутр.шестигран
Ціна Уточнити цiну

У будь-якій сфері, від будівництва до виробництва різних механізмів, використовуються конструкції, які створюються за допомогою кріплень. Болти - застосовують найчастіше, з їх допомогою поєднують окремі деталі і елементи конструкцій.

Існують різні типи з'єднань - різьбове, штифтове, шпонкове та інші. Найпоширеніший серед них - різьблення. Формують різьбове кріплення болти спільно з гайками, вони є елементами цієї сполучної деталі. Сам болт має вигляд стрижня з нанесеним різьбленням, зі зворотного боку якого знаходиться головка - елемент, що передає зусилля обертання. Вироби представлені в дуже різноманітних формах. Найпоширеніші болти ГОСТ 7798-70 з шестигранним капелюшком. Однак головка виробів може мати найрізноманітніші модифікації.

Характеристики та види болтів

Практично у будь-якому напрямку, чи то промисловість, будівництво або вирішення господарських питань – основне кріплення болти. Форма елемента може бути виконана у різних варіантах.

  1. Болт із шестигранною головкою - являє собою різьбовий стрижень, зі зворотного кінця якого розташований капелюшок шестигранної форми
  2. Болт із напівкруглою головкою та болт із потайною головкою часто називають меблеві болти, їх використовуються для з'єднання відповідних конструкцій
  3. Рим-болт має капелюшок у формі кільця і служить для міцного приєднання провушини
  4. Норійний болт відрізняється особливою формою капелюшка, який містить два шипи, що запобігають обертанню. Такі болти використовують для норійних ковшів та інших механізмів
  5. Болт з лівим різьбленням – вузьконаправлений елемент кріплення, що рідко використовується, він фіксує свердло дриля при обертанні
  6. Анкерний болт - виріб високої міцності, який використовується для кріплення масивних об'єктів. Найчастіше застосовують анкерні болти для бетону, цегли та інших щільних та твердих поверхонь. Вони дозволяють приєднати досить важкі конструкції до підлоги, підвісних блоків або стелі. Форма анкерів також може відрізнятися. Є анкерний болт з гайкою, гаком, кільцем та інші.

Кріпильні болти виготовляються за двома основними стандартами, що визначають розміри та інші характеристики матеріалів - DIN та ГОСТ. Монтажні болти din 603, din 608, din 15237, din 912, din 931, din 933 зроблені за німецьким стандартом, їх застосовують у автомобілебудуванні, виробництві меблів, легкій промисловості та інших галузях.

Відповідно до стандартів болти металеві можуть виготовлятися з вуглецевої сталі або нержавійки, вони мають великий діапазон розмірів. Зазвичай параметри вказуються в такому форматі - болт М5 (М6, М8, М10, М12, М14, М16, М18, М20, М22, М24, М27, М30, М36, М42), де М означає діаметр різьблення. Для вирішення низки побутових питань підійдуть розміри від 6 до 12, решта діаметрів призначена для професійного використання або вирішення вузько спрямованих завдань.

Ціни на болти в Україні

На ринку представлена велика різноманітність кріплення, тому на запит "болти ціна" можна знайти безліч пропозицій у різних цінових діапазонах.

Продукція від виробників в Україні та Європі іноді сильно відрізняється за вартістю, це може бути пов'язано з технологіями виробництва, а також хімічним складом сплаву елементів. Крім того, на рівень цін впливає обсяг закупівлі. Якщо ви купуєте товари оптом, вони коштуватимуть дешевше такої ж кількості, куплених у роздріб.

Купити болти в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір металовиробів. Купити болти та інше кріплення можна в інтернет-магазині компанії. Щоб ознайомитися з цінами, завантажте прайс зручної металобази. Ми представлені у кожному регіоні.

"АВ метал груп" пропонує своїм клієнтам вигідні умови. Ви можете скористатися знижками для постійних клієнтів або купити болти оптом недорого.

Купити болти можна онлайн з доставкою в будь-яку область. Для цього потрібно сформувати замовлення, вибравши відповідний спосіб оплати та доставки.

Гайка | Гвинт | Заклепка