Гайка шліцева

Гайка шліцева молочна SMS Гайка шліцева молочна SMS
Ціна від 111 грн.
Гайка шліцева молочна Гайка шліцева молочна
Ціна від 83 грн.

Шліцева гайка виготовляється з нержавіючої сталі. Цей вид матеріалів доцільно застосовувати у з'єднаннях, які працюють у хімічно агресивному середовищі. Гайка шліцева з марок сталі AISI 304 та AISI 316 має розміри та характеристики, що встановлюються за європейським стандартом DIN 11851. Це європейський аналог стандарту ГОСТ.

Кругла шліцева гайка містить спеціальні жолоби з боків, які призначені для міцної фіксації гайкового ключа, що забезпечує швидкість та легкість монтажу. Гайка шліцева нержавіюча для муфти молочної використовується в харчовій галузі. Її застосовують у обладнанні на підприємствах молочного, винного та інших секторах харчового виробництва. Також гайка кругла шліцева з нержавіючої сталі не піддається окисленню, стійка до корозії та здатна до експлуатації у високих температурних режимах.

Види та характеристики шліцевої гайки

Гайка кругла шліцева самозатяжна - обов'язковий елемент молочної муфти, конструкція якого включає конічний штуцер, ущільнення і нарізний штуцер. На зовнішньому елементі розташовані шліци, завдяки яким різьбове з'єднання можна закрутити ключем.

Гайка шліцева молочна має таку назву через своє часте застосування у харчовій промисловості, переважно на виробництві молочних продуктів. Деталь виконана з нержавіючої сталі марок AISI 304 та AISI 316, може мати діаметр від 10 до 200 мм, добре експлуатується при температурі від -100 до +600°С.

Ціни на шліцеву гайку в Україні

“АВ метал груп” пропонує широкий вибір металовиробів. Кріпильний виріб гайка шліцева купити можна в будь-якому підрозділі “АВ метал груп”. У прайсі кожної металобази вказані дійсні розцінки. “АВ метал груп” надає своїм покупцям вигідні умови. Додатковими знижками можуть скористатися постійні клієнти компанії.

Купити шліцеву гайку в АВ метал груп

Ознайомитись з асортиментом “АВ метал груп” також можна в каталозі продукції на сайті. Товар гайка шліцева купити на металобазах компанії можна у будь-якому регіоні України. Також продаж здійснюється онлайн в інтернет-магазині. Заповнюючи форму замовлення на сайті, вкажіть відповідний спосіб оплати та доставки. “АВ метал груп” пропонує якісну продукцію за вигідною вартістю.

Ви можете вибрати та купити шліцеву гайку у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Черкасах та інших містах України.

Чорний металопрокатНержавіюча стальАлюмінійЗапірна арматура