Алюмінієва труба

Труба алюмінієва профільна Труба алюмінієва профільна
Ціна від 60.5 грн.
Труба алюмінієва кругла Труба алюмінієва кругла
Ціна від 60.5 грн.

Труба алюмінієва сьогодні застосовується у різних галузях: промисловості, будівництві, сільськогосподарській сфері. Спосіб виробництва впливає на підсумкові показники і подальше застосування. Алюмінієва труба може виготовлятися за різними технологіями: шляхом холодного деформування, зварювання заготовок із рулонної сталі, методом пресування.

Напевно, найкращий матеріал для такого металопрокату як труба алюміній, він характеризується високою гнучкістю та легко піддається механічному впливу. Надалі це дозволяє споруджувати конструкції складних конфігурацій, що включають безліч вигинів та поворотів.

Характеристики та види алюмінієвих труб

Відмінні технічні властивості забезпечили широкий діапазон використання цього виду прокату у будівництві. Якщо для створення каркаса використовується профільна труба, алюміній має свої переваги серед інших матеріалів завдяки ціновій доступності та високим експлуатаційним якостям. Найчастіше використовуваною формою в каркасному будівництві є прямокутна алюмінієва труба 40х20х2 мм. Проте такий тип продукції затребуваний не лише у будівництві, а й у промисловості різних напрямів.

Форма поперечного перерізу може мати багато варіацій. Найчастіше зустрічаються такі види:

  • труба алюмінієва кругла
  • труба алюмінієва квадратна
  • труби алюмінієві прямокутні

Існують інші форми профілю, але вони не мають такого широкого застосування, як перелічені.

Призначення та характеристики труб залежать від їх розмірів: діаметра, ширини, довжини та товщини стінок.

  • алюмінієва труба 12 мм може використовуватись у ландшафтному дизайні, фармацевтичній промисловості та інших сферах.
  • алюмінієва труба 22 мм забезпечує створення легких конструкцій, здатних витримувати високі навантаження. Матеріали можна зварювати або з'єднувати за допомогою кріплення, що значно спрощує та прискорює процес будівництва.
  • алюмінієва труба 35 мм та алюмінієва труба 40 мм застосовується в опалювальних системах та водопроводах, також з неї виготовляють деталі для меблів або рекламних об'єктів.

На ринку представлені труби завдовжки від метра до шести. Допустимі співвідношення розмірних параметрів встановлюються держстандартом. Наприклад, згідно зі стандартом, алюмінієва труба 6 метрів може мати діаметр до 140 мм, якщо ширина знаходиться в діапазоні від 140 до 150 мм, довжина виробу не може перевищувати 4 метри.

Ціни на алюмінієві труби в Україні

У товару труба алюмінієва ціна насамперед залежить від розмірів. Якщо ви купуєте матеріали в роздріб, вартість вказується з орієнтуванням на довжину. При продажу оптом ціна найчастіше встановлюється за тонну.

Рівень вартості у виробників в Україні може відрізнятися, він тісно пов'язаний з технологією виробництва, якістю вихідної сировини, наявністю додаткової обробки та іншими характеристиками.

Купити алюмінієву трубу в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує купити алюмінієву трубу в інтернет-магазині. Щоб ознайомитися з цінами, що діють, завантажте прайс зручної вам металобази. Інформація на сайті є завжди актуальною.

Асортимент трубного прокату містить безліч товарних пропозицій - ви можете купити алюмінієву трубу круглу або іншої форми поперечного перерізу за вигідною вартістю. Профільний прокат, що використовується в приватному будівництві, часто ріжеться на необхідні довжини. У клієнтів компанії є можливість купити алюмінієву профільну трубу нестандартних розмірів, скориставшись додатковими послугами первинної обробки металу.

Купити алюмінієву квадратну трубу можна в одному з підрозділів компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам накопичувальну систему знижок. Також можна скористатися вигідними умовами доставки. Купити алюмінієву трубу в Україні можна в будь-якому регіоні. Власний автопарк та розвинена логістика "АВ метал груп" забезпечує швидку доставку металу на об'єкт у будь-якому населеному пункті.

Чорний металопрокатНержавіюча стальСітка металеваЗапірна арматура