Цвяхи

Цвяхи будівельні Цвяхи будівельні
Ціна Уточнити цiну
Цвяхи шиферні Цвяхи шиферні
Ціна Уточнити цiну
Цвяхи толеві Цвяхи толеві
Ціна Уточнити цiну

Цвяхи - найпоширеніший вид кріплення, для виробництва якого використовують дріт, зазвичай, з круглим перетином. Найчастіше матеріали виготовляються із низьковуглецевої сталі, рідше використовують нержавійку. Іноді матеріали покривають цинком для запобігання корозії.

Цвяхи - один із найпростіших видів кріпильних елементів. Багато хто вважає, що вони відрізняються один від одного лише розміром, проте існує велика різноманітність матеріалів, що мають вузьке застосування. Вони характеризуються більш складною конструкцією.

Найуніверсальніший і найпопулярніший вид цвяхів – будівельні цвяхи. У них гладкий стрижень та плоска голівка округлої чи конусоподібної форми. На верхньому краї стрижня розташовані спеціальні насічки, які забезпечують зчеплення із матеріалом основи.

Характеристики та види цвяхів

Цвяхи застосовуються у більшості галузей промисловості, будівництва та виробництва, вони відрізняються від іншого кріплення найбільшою простотою форми. Насамперед, це відноситься до матеріалів, які повсюдно використовуються в побутовому господарстві. Це цвяхи будівельні, шиферні, толеві цвяхи та інші. Вони досить просто виготовляються і мають таке ж нехитре застосування. Але виробництво цвяхів спеціального призначення передбачає використання складніших сплавів та наявності спеціального устаткування. До таких матеріалів відносять кільцеві (йоржені), гвинтові цвяхи та інші види кріплення.

Застосування цвяхів залежить від їх розміру. Це насамперед стосується довжини, яка позначається в міліметрах.

  1. Цвях 100 мм використовується для монтажу невеликої кількості деталей із дерева або шиферу.
  2. Цвях 150 мм призначений для приєднання та фіксації м'яких матеріалів до твердішої основи. Для цього використовують пневмопістолет чи звичайний ручний молоток.
  3. Цвяхи 200 мм служать для монтажу каркасних конструкцій з дерева, збирання та фіксації елементів покрівлі для дерев'яних будівель.

Ціни на цвяхи в Україні

У товару цвяхи ціна може залежати від розміру, наявності додаткового покриття та інших особливостей. Ціни на цвяхи у виробників в Україні іноді суттєво відрізняються. Це пов'язано з якістю використовуваної сировини та технологією виробництва.

На рівень цін впливає обсяг закупівлі. Якщо ви купуєте товари оптом, вони коштуватимуть дешевше, ніж така ж сама кількість, придбана в роздріб. Вартість цвяхів, як правило, встановлюється за кілограм, кількість елементів в одній упаковці залежить від довжини, товщини та особливостей сплаву.

Купити цвяхи в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір металовиробів. Купити цвяхи та інше кріплення можна в інтернет-магазині компанії. Щоб ознайомитись з розцінками, скачайте прайс металобази у вашому регіоні. Ми представлені по всій країні.

"АВ метал груп" пропонує своїм клієнтам вигідні умови. Ви можете скористатися знижками для постійних клієнтів або купити цвяхи оптом недорого.

Наша компанія виготовляє різні види цвяхів, ми пропонуємо свою продукцію за конкурентною вартістю. Купити цвяхи від виробника за низькою ціною можна онлайн на нашому сайті або на одній з металобаз компанії.

Купити цвяхи в Україні можна онлайн з доставкою в будь-яку область. Для цього потрібно сформувати замовлення, вибравши відповідний спосіб оплати та доставки.

Купити шайбуКупити шплінтиКупити шплінт А2