uploader

Мережа металосервісних центрів "АВ метал груп" охоплює кожен регіон України. ”АВ метал груп” - це велика металоторговельна компанія, що реалізує матеріали власного виробництва та співпрацює з великими світовими виробниками.

Металобаза в Хмельницькому - це сучасний металосервісний центр (МСЦ), він має зручне розташування та оптимальну організацію простору. Металобаза Хмельницького забезпечує додаткову зручність для клієнтів та прискорює процес оформлення та відвантаження замовлень. Різноманітний асортимент металопрокату та товарів супровідної категорії дозволяє купити всі необхідні інструменти та матеріали в одному місці.

Сьогодні всі металобази в Хмельницькому, як і торгові об'єкти компанії в інших  регіонах, облаштовані в європейському форматі. Такі металосервісні центри надають широкий спектр послуг з металообробки, і саме цим відрізняються від звичайних металобаз. І хоча всі наші відділення працюють у форматі металосервісних центрів, ми називаємо їх металобазами для зручності комунікації. Адже цей термін є зрозумілим і звичним для більшості клієнтів. Тобто ми можемо  використати назву "металобаза Хмельницький", говорячі про МСЦ міста Хмельницький.

Металопрокат Хмельницького представлений широким вибором чорного металу, який підтримується в постійній наявності. Але ви можете придбати не тільки чорний металопрокат. В асортименті також є безліч пропозицій оцинкованого металопрокату, профнастилу і кріплень - зокрема, арматура, холоднокатана листова сталь та лист г/к, сталеві труби, сортова продукція, оцинковані сітки, металевий дріт , цвяхи, гвинти тощо. Крім того, можна купити будматеріали, інструменти, спецодяг та інші товари супровідної категорії. Всі продукти можна придбати за оптовими цінами або в роздріб. Детальну інформацію, щодо вартості ви знайдете в прайсі металобази. Ціни вказані за метр, кг, тонну, або інші одиниці, в залежності від категорії матеріалів та типу пропозиції.

Професійні рекомендації наших співробітників допоможуть вам зробити вибір правильних матеріалів. Менеджери "АВ метал груп" супроводжують процес продажу від початку укладання угоди до моменту відвантаження замовлення.

Види металопрокату металобази в Хмельницькому

Власні підприємства з виробництва металопрокату роблять нашу продукцію доступною клієнтам за цінами виробника. "АВ метал груп" випускає затребувані на ринку матеріали використовуючи сучасні технології та обладнання. Металобаза в Хмельницькому включає в свій асортимент матеріали власного виробництва компанії: арматуру, круглий та листовий прокат, труби та сортопрокатну продукцію, сітку та металопрофіль.

Тому металопрокат Хмельницького можна купити за цінами від виробника, що є досить вигідною умовою для більшості клієнтів. Асортимент металобази Хмельницького включає  наступні матеріали власного виробництва "АВ метал груп":

  • Труби - круглі та профільні, виготовлені за затвердженими технологіями, з використанням якісної сировини, що гарантує міцність та надійність нашої продукції та підтверджується діючими сертифікатами.
  • З української та європейської катанки “АВ метал груп” виробляє низьковуглецевий дріт. Також ми випускаємо цвяхи, різні види металевих сіток та системи огорож. Вироби мають антикорозійне покриття з цинку та полімерів. Ми проводимо тривалі випробування на міцність, тому гарантуємо надійну експлуатацію та високу якість.
  • "АВ метал груп" є провідним виробником профнастилу та металочерепиці в Україні. Ми пропонуємо широкий вибір покрівельних матеріалів, що підходять під більшість архітектурних споруд. Також компанія доповнила асортимент сендвіч-панелями, металосайдингом та стіновими касетами.

Ціни металобази на металопрокат в Хмельницькому

Ви можете переглянути ціни на весь асортимент, який має металобаза в Хмельницькому. Прайс на металопрокат дуже детальний, включає різні типи пропозицій.”АВ метал груп” пропонує металопрокат за вигідною вартістю для всіх клієнтів. Також, додатково ви можете заощадити, скориставшись нашою накопичувальною системою знижок.

Ціни на металопрокат в Хмельницькому можуть дещо відрізнятися від прайсів інших регіонів. Однак, ви можете замовити будь-які матеріали через інтернет-магазин компанії, скориставшись послугою з доставки. Доставка металу в Хмельницькому та інших українських містах надається на вигідних умовах. Компанія здійснює вантажоперевезення, спираючись на власні ресурси. Ми маємо розвинену систему логістики та власний автопарк, вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал в Хмельницькому

Купити металопрокат на металобазі в Хмельницькому можна на місці, або зробити замовлення онлайн з будь-якої точки країни. Продаж сталевого прокату в інтернет-магазині дозволяє придбати товари у максимально спрощеному форматі. Для оформлення замовлення необхідно лише заповнити форму, вказавши відповідний метод оплати та тип доставки.

У кожному з наших відділень ми завжди підтримуємо у наявності затребувані категорії матеріалів. Тому ви можете купити метал на металобазі одразу, не чекаючи нових поставок. Це значно скорочує терміни доставки та транспортні витрати.

Також на підприємствах компанії майстри здійснюють первинну обробку металу. Додатковий сервіс “АВ метал груп” включає газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні. Ми виконуємо роботу за технічним завданням у встановлені замовником терміни. На сайті "АВ метал груп" за запитом "металобаза Хмельницький ціни"  ви можете дізнатись  вартість  додаткових послуг компанії та ціни на асортимент.   

Металобаза КременчукМеталобази БердичівМеталобази БориспільМеталобази СумиМеталобаза БродиМеталобази Черкаси