Хмельницький

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Хмельницький, філіал 2

м.Хмельницький, вул. Чорновола, 88 (територія заводу АДВІС)

Хмельницький, філіал 1

м.Хмельницький, вул. Красовського, 6/1

Хмельницький, металобаза 4

м.Хмельницький, вул. Курчатова, 14

Хмельницький, мінімаркет СК 5

м.Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 35

Хмельницький, металобаза 3

м.Хмельницький, вул. Вінницька, 54

Металопрокат і металобази в Хмельницькому

Відділення АВ метал груп розташовані у всіх регіонах країни. Найбільша кількість представлена в промислових містах і обласних центрах: один мінімаркет і дві металобази - у Хмельницькому. У кожному відділенні ви знайдете широкий асортимент товарів. Ви можете придбати металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, профнастил, куточки, дріт, балки, швелери, сталь, електроди та інші товари металопрокату в Хмельницькому та містах регіону.

Металобази прайс Хмельницький

Замовте прайс металобази для докладного ознайомлення з асортиментом і вартістю металопрокату. Для цього потрібно заповнити заявку на сайті, вказавши свої контактні дані та адресу металобази. Для оформлення документів видаткової частини ми створили комфортні умови на території металобаз Хмельницького та інших міст цього регіону.

Металопрокат ціни Хмельницький

Компанія надає послуги з доставки матеріалів, а також підготовки та обробки металу. Підготовка кожного замовлення відбувається з урахуванням параметрів, зазначених клієнтом. Дізнатися вартість металопрокату і комплексу послуг можна у нашого консультанта, використовуючи інструменти онлайн-комунікацій. Ціни на продукцію також вказані в прейскуранті. Завантажити прайс Ви можете на сайті.