Клапан кульовий

Клапан кульовий санітарний Клапан кульовий санітарний
Ціна від 2091.5 грн.
Клапан кульовий  різьба-різьба Клапан кульовий різьба-різьба
Ціна від 260 грн.
Клапан кульовий литий Клапан кульовий литий
Ціна від 130 грн.
Клапан кульовий фланцевий Клапан кульовий фланцевий
Ціна від 1100 грн.
Клапан кульовий  зварка-зварка Клапан кульовий зварка-зварка
Ціна від 250 грн.
Клапан кульовий 3-ходовий Клапан кульовий 3-ходовий
Ціна від 1275.5 грн.

Кульовий клапан - елемент системи трубопроводу, різновид трубопровідного крана, замикаючий або регулюючий елемент якого має сферичну форму. Клапан кульовий нержавіючий застосовується в хімічній та харчовій галузі. Він є основним елементом регулюючого обладнання під час подачі сировини на виробництвах. Крім того, даний вид запірної арматури застосовують у будівництві, фармацевтичній промисловості, машинобудуванні та інших сферах.

Види та характеристики кульового клапана

В інтернет-магазині запірної арматури компанії "АВ метал груп" можна придбати клапан зворотний кульовий санітарний та інші види запірної арматури. DIN та ISO – стандарти, що регламентують основні параметри та характеристики продукції. Застосовують у виробництві клапанів нержавійку, марок AISI 304 і 316. Властивості даних марок дозволяють експлуатувати їх у середовищах з підвищеною кислотністю, вони ефективно взаємодіють з соляною, лимонною, молочною, яблучною, оцтовою, винною та іншими кислотами. Саме завдяки цим властивостям сталі литий кульовий клапан регулюючий доцільно використовувати в хімічній, нафтопереробній та харчовій галузях.

Основні характеристики:

  • Умовний діаметр – від 25 до 100 мм
  • Рівень температурного режиму – від -70°C до +450°C
  • Рівень тиску – до 63 бар
  • Марки сталі – AISI 304 та 316

Клапани розрізняють за типом з'єднання: клапан кульовий муфтовий (внутрішнє різьблення), 3-ходовий, Flanged (фланцевий). Існують ще відмінності в способах приєднання до труби: різьблення-різьблення, зварювання-зварювання, різьблення-зварювання.

Ціни на кульовий клапан в Україні

У товару клапан кульовий ціна залежить від характеристик, виду деталі та її розміру. На вартість також впливає марка сталі та тип ущільнювача. Важливим критерієм визначення ціни є рівень тиску, що може витримати механізм.

Купити кульовий клапан у АВ метал груп

"АВ метал груп" здійснює продаж запірної арматури в інтернет-магазині. Кульовий зворотний клапан купити можна на металобазах компанії в будь-якому регіоні України або замовити онлайн. Також замовити вироби можна в інтернет-магазині, вибравши зручний спосіб оплати та доставки. Компанія надає постійним клієнтам додаткові знижки.

Ви можете вибрати та купити кульовий клапан у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Черкасах, Рівному та інших містах України.