Клапан зворотній

Клапан зворотній міжфланцевий Клапан зворотній міжфланцевий
Ціна від 375 грн.
Клапан зворотній різьба-зварка Клапан зворотній різьба-зварка
Ціна від 1092 грн.
Клапан зворотній зварка-зварка Клапан зворотній зварка-зварка
Ціна від 927.5 грн.

Зворотний клапан міжфланцевий призначений для запобігання виникнення зворотного потоку в трубі. Пристрій є одностороннім механізмом, що забезпечує переміщення рідини в потрібному напрямку і перешкоджає його зворотному руху. Зміна потоку моментально блокується закриттям клапана, таким чином забезпечується захист систем та пристроїв від ушкоджень.

Клапан нержавіючий не є універсальним для всіх систем. Важливо враховувати індивідуальні вимоги та вибирати відповідні вироби. Низька вартість продукції не завжди несе вигоду. Варто враховувати, що зворотний клапан - це запорука безпечної експлуатації. Важливо звернути увагу на фактор ризику гідравлічного удару, можливе зниження тиску. Не завжди встановлення недорогого клапана здатне забезпечити необхідний рівень безпеки трубопроводу.

Види та характеристики зворотного клапана

Характеристики, особливості та можливе застосування клапанів встановлюються стандартом ГОСТ. Найчастіше затвори зворотної дії ставлять у водопровідних системах. Зворотний клапан нержавіючий випускається в різних варіантах, але принцип дії у всіх виробів однаковий. Відмінності можуть стосуватися конструкцій деталей, розмірів, типу приєднання до труби (зварювання-зварювання, різьблення-зварювання та різьблення-різьблення).

Також вироби можуть класифікуватися за маркою сталі та її припустимим застосуванням в тій чи іншій галузі. Наприклад, для трубопровідних систем на харчовому виробництві використовується клапан зворотний харчовий. При взаємодії з агресивними середовищами на хімічних підприємствах застосовують клапан зворотний хімічний.

Ціни на зворотні клапани в Україні

Ціна зворотного клапана залежить від кількох факторів. Насамперед, це характеристики сплаву. Також мають значення розміри, особливості та складність конструкції, діаметр основи, товщина та тип ущільнювача. Описані параметри пов'язані з експлуатаційними характеристиками, такими як герметичність, допустимий рівень тиску та інші. Вартість багато в чому корелює із цими параметрами.

Купити зворотний клапан в АВ метал груп

Широкий асортимент запірної арматури представлений у каталозі продукції "АВ метал груп". Купити зворотний клапан за вигідною вартістю можна на металобазі у вашому місті. Компанія також здійснює продаж металопрокату онлайн. Ви можете замовити продукцію в інтернет-магазині, скориставшись послугами доставки. Оформіть замовлення, вибравши зручний спосіб оплати та доставки, після чого наш спеціаліст зателефонує для уточнення необхідних деталей.

"АВ метал груп" розробила накопичувальну систему знижок для своїх постійних клієнтів. Клапан зворотний нержавіючий купити можна, скориставшись нашими акційними пропозиціями на різні товарні категорії.

Ви можете обрати та купити зворотний клапан у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Черкасах та інших містах України.