Профлист і Металочерепиця

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Виробник профнастилу та металочерепиці

У 2013 році в компанії "АВ метал груп" створено новий бізнес-напрямок "Профнастил і металочерепиця", налагоджено власне виробництво і за три роки ми зросли до національного виробника профлиста та металочерепиці. В жовтні 2018 року ми розширили асортимент продукції, розпочавши виробництво внутрішніх стінових панелей (касет) і металочерепиці AVangard.

АВ метал груп виробляє


Профнастил і металочерепиця прокатуються на сучасному автоматичному обладнанні українського виробництва, а в якості сировини ми використовуємо сталь в рулонах оцинковану із полімерним покриттям від провідних європейських і азіатських виробників. АВ метал груп виробляє профнастил з металу, виготовленого за новітніми технологіями, що істотно збільшує термін його служби. Товщина нашого металу, покриття цинку і виробник завжди відповідають заявленим значенням.

Виробництво профільованого листа  знаходиться в найбільших містах України: Київ, Дніпро, Херсон, Львів, Харків, Хмельницький, Одеса. Наша компанія дозволяє організувати доставку профлиста, добірних елементів, саморізів, гідро- і паробар'єрів в будь-яке місто України як власним транспортом, так і транспортними компаніями.

proizvodstvo.jpg

rulon.jpg

proizvodstvo2.jpg

proizvodstvo_proflista.jpg

list.jpg