Профлист і Металочерепиця

Виробник профнастилу та металочерепиці

У 2013 році в компанії "АВ метал груп" створено новий бізнес-напрямок "Профнастил і металочерепиця", налагоджено власне виробництво і за три роки ми зросли до національного виробника профлиста та металочерепиці. В жовтні 2018 року ми розширили асортимент продукції, розпочавши виробництво внутрішніх стінових панелей (касет) і металочерепиці AVangard.

АВ метал груп виробляє

  • Стіновий профлист С-8, С-10, Т-14
  • Покрівельний профлист ПК-20 (ПС-20), НС-35, Т-18
  • Несучий профлист НС-44, НС-57, Н-60, Н-75
  • Лист перфорований
  • Внутрішні стінові панелі (внутрішні стінові касети)
  • Металочерепицю

Профнастил і металочерепиця прокатуються на сучасному автоматичному обладнанні українського виробництва, а в якості сировини ми використовуємо сталь в рулонах оцинковану із полімерним покриттям від провідних європейських і азіатських виробників. АВ метал груп виробляє профнастил з металу, виготовленого за новітніми технологіями, що істотно збільшує термін його служби. Товщина нашого металу, покриття цинку і виробник завжди відповідають заявленим значенням.

На сьогодні у компанії 10 виробництв, які розміщені в Дніпрі, Харкові, Києві, Львові, Одесі, Черкасах, Кременчуці, Житомирі, Хмельницькому, Івано-Франківську. Наша компанія дозволяє організувати доставку профлиста, добірних елементів, саморізів, гідро- і паробар'єрів в будь-яке місто України як власним транспортом, так і транспортними компаніями.

proizvodstvo.jpg rulon.jpg proizvodstvo2.jpg proizvodstvo_proflista.jpg list.jpg
Адреси де можна замовити профільовані листи
Оберіть регіон
Оберіть місто