Нержавіюча сталь

АВ метал груп - велика та незалежна торгова компанія в Україні

Нержавіючий металопрокат відрізняється підвищеною стійкістю та міцністю, здатний витримувати агресивний вплив навколишнього середовища. Фактори, які є згубними для вуглецевих сплавів, такі як: підвищена вологість, температурні перепади, кислотні та лужні середовища, не мають сильного впливу на нержавійку. Ці властивості нержавіюча сталь отримує за рахунок вмісту у своєму складі хрому та нікелю.

Металопрокат із нержавіючої сталі виготовляється поетапно.

  1. Спочатку інгредієнти, склад яких визначається особливостями сплаву, завантажуються у спеціальний котел та нагрівається до температури плавлення, потім охолоджуються.
  2. Отриманий продукт повторно розігрівають із додаванням аргону та кисню, що сприяє очищенню металу від домішок.
  3. Після подальшого поступового охолодження поверхню очищають від шлаків механічним способом. Потім отримані заготовки розтягують на валках, внаслідок чого утворюються листи заданих товщин.

Характеристики та види нержавіючої сталі

За запитом "нержавійка прокат" можна знайти дуже багато категорій металопродукції. Це один із найбільш застосовуваних та економічно доступних видів матеріалів, який користується високим попитом на ринку. Його різноманітність та характеристики визначають сферу призначення. Наприклад, листова нержавіюча сталь використовується у створенні різних будівельних конструкцій, у виробництві труб та сортового металу. Але основні відмінності, які має прокат нержавіючої сталі, визначає процентний вміст хрому та нікелю.

На українському ринку широко представлена нержавіюча сталь, металопрокат, незалежно від своєї категорії, може мати різні сплави. Наприклад, харчова нержавіюча сталь зустрічається у вигляді листів, труб, запірної арматури та інших виробів. Марки сталі можна поділити на такі групи.

  1. Аустенітні хромонікелеві - відрізняються підвищеною стійкістю до корозії, здатністю витримувати високі фізичні та теплові навантаження, взаємодіяти з хімічно агресивними середовищами. Вони містять до 25% нікелю, до 26% хрому та невелику частину молібдену.
  2. Феритні хромисті - стійкі до підвищеної кислотності, найчастіше використовуються в обладнанні харчової та хімічної галузі. У складі низький вміст вуглецю, а частка хрому може досягати 27 %.
  3. Мартенситно-феритні - служать сировиною для виготовлення деталей, які можуть зазнавати тривалих механічних навантажень. У складі мінімальна кількість вуглецю та відносно невеликий вміст хрому, до 13%. Така сталь може взаємодіяти із середовищем низької агресивності.

Перелічені групи нержавіючої сталі мають найбільший попит на ринку. До них відноситься сталь aisi 304, 430, 201, 316, 321, 420.

Ціни на нержавіючу сталь в Україні

Ціни на нержавіючу сталь в Україні залежать від категорії прокату, марки сплаву, ваги, розміру та інших параметрів. Виробники в Україні та за кордоном можуть пропонувати продукцію за різною вартістю, це в першу чергу залежить від технологій, які вони використовують у виробництві. Також на ціни впливає сезонність. Наприклад, з приходом тепла, коли починається активне будівництво, матеріали коштують дорожче.

Головним фактором, що безпосередньо впливає на рівень ціни на металопрокат нержавіючої сталі, виступає клас матеріалів та його якість. Відмінності у розцінках залежать і від обсягу замовлення. При оптових закупівлях ціна нержавіючої сталі буде нижчою.

Купити нержавіючий металопрокат в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір продукції. Купити нержавіючий металопрокат різних категорій можна в інтернет-магазині компанії. Якщо ви хочете ознайомитися з розцінками, завантажте прайс зручно розташованої для вас металобази. Ми представлені у кожному регіоні країни.

"АВ метал груп" пропонує своїм клієнтам вигідні умови. У компанії діє накопичувальна система знижок для покупців. Купити нержавіючу сталь недорого можна онлайн. Для цього потрібно заповнити форму замовлення, вибравши зручний спосіб оплати.

Ви можете купити нержавіючий прокат із доставкою на об'єкт. Наша компанія володіє автопарком з транспортом, вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн. Ми здійснюємо вантажні перевезення по всій Україні.

Покрівельні матеріали | Металеві кріплення | Сітка металева